O seriálu

Pohřešovaný Foto: PohřešovanýFoto: All

Americký seriál Pohřešovaný (Missing) byl natáčený převážně v Praze a také s českými herci. Začínáme ho vysílat 25. června na Prima family. Každé úterý a čtvrtek od 21.35.

Akčních dramat s bývalými či současnými agenty CIA existují mraky. Mezi ně patří i seriál Pohřešovaný, který startuje už zítra na Prima family. Jedná se o obzvlášť povedený kousek, který jako bonus navíc přináší americký pohled na Prahu a další české lokace.

Seriál vypráví o nevšedních mateřských starostech Becky (Ashley Judd), bývalé elitní agentky CIA, která pustí svého syna Michaela na zkušenou do Říma. Věčné město ale není jenom pizza a Koloseum a Michael záhadně mizí. Becca již nemá co ztratit, protože manžela jí zabili před 10 lety. Opouští tak své květinářství, sedá na letadlo, sazenice vymění za zbraně a při pátrání po synovi se rozpomíná na své bývalé zaměstnání. A v Evropě dokazuje, že není mámou, se kterou by si bylo radno zahrávat.

Co vás bude bavit?

Pro českého diváka je atraktivita seriálu umocněna zasazením většiny děje do Prahy. Štáb, do kterého patřil třeba i Sean Bean (Pán prstenů, Troja, Hra o trůny), tak strávil většinu natáčení v české metropoli, jejíž exteriéry si režisér i kameraman očividně vychutnávali.

Pohřešovaný

Čeští herci jako další postavy seriálu

A protože přesvědčivých záporáků a krásných žen není dost ani v Hollywoodu, obrátili se tvůrci na Karla Rodena a Terezu Voříškovou. Roden znovu potvrzuje, že je pro Hollywood klasikem zla, zatímco Terezou, hvězdou Rafťáků nebo Bobulí, se oči nejen Američanů budou moci potěšit poprvé.

Další role byly svěřeny Miroslavu Šimůnkovi nebo Karlu Dobrému a dalším českým hercům. Všichni nakonec v českém znění dabovali sami sebe, což kupodivu ne vždy muselo dopadnout dobře. „Nebyl to dobrý nápad, nejsem dobrý dabér, myslím, že jsem sama sobě ublížila,“ směje se sympatická herečka Tereza Voříšková.

Nenechte si ujít konec června a nový seriál Pohřešovaný na Prima family každé úterý a čtvrtek od 21.35!

reklama