Objevitel Madonny přijel na natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT!

CSMT - Jaro Slávik a Seymour Stein  Foto: CSMT - Jaro Slávik a Seymour Stein Foto: Prima

Na pozvání jednoho ze tří porotců, Jaro Slávika, se na natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT přijel podívat i významný hledač talentů Seymour Stein.

Seymour Stein objevil taková jména jako je Madonna a Depeche Mode. Objeví slavný hledač talentů další talent mezi řadou českých a slovenských soutěžících?

 

Jaro Slávik se zná se Seymourem Steinem už několik let. Nebylo proto těžké pozvat významného hledače talentů na  natáčení pořadu ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, které se tentokrát konalo v Brně.

 

Mezi nejvýznamnější objevy jeho kariéry, které navždy přepsaly historii pop kultury patří Madonna, Depeche mode nebo rocková legenda The Ramones. Jak sám říká, největším úspěchem bylo objevení mladičké Madonny: „Tenkrát jsem byl v nemocnici a uslyšel její demo nahrávku, okamžitě jsem věděl, že musím být první, její talent byl už tenkrát patrný!“

 

Od objevu Madonny uplynulo více než dvacet let, přesto jsou spolu stále v kontaktu. Stein připomíná, že talent je jenom padesát procent úspěchu, důležitým hlediskem pro to stát se populární světovou ikonou, je hlavně být ve správný čas na správném místě!

reklama