Od Mumie až k vražedným experimentům

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

V Prima kině se tentokrát můžete těšit na staroegyptské dobrodružství s Mumií, děsivé zjištění lidských klonů o Ostrově a na vražedné experimenty profesora chemie v Záhadném zmizení!

Máte rádi filmy ve stylu Indiana Jonese? V tom případě si nenechte ujít výlet za starodávnou egyptskou kulturou v pátek 12. února. Ten podniknou od 20.00 hod hrdinové amerického dobrodružného snímku Mumie. Budou se totiž pídit po zmizelém městě Hamunaptra, faraónském pokladě i po přeslavné Knize mrtvých.


Zajímavostí snímku je, že se ve skutečnosti nenatáčel v Egyptě, a tak vzniklo 82 ruin a pyramid v počítačovém studiu. Po premiéře pak volali hned druhý den producenti ze studia Universal režisérovi Stephenovi Sommersovi se sdělením: „Potřebujeme pokračování!” A na to se můžete těšit i vy hned příští týden ve snímku Mumie se vrací!

 

V sobotu se od 20.00 hod představí Ewan McGregor a Scarlett Johanssonová v hlavních rolích sci-fi thrilleru Ostrov. Ztvární zde postavy z budoucnosti, které žijí v moderním Institutu a pod dohledem v dojmu, že patří mezi šťastlivce, co přežili smrtelnou kontaminaci Země. Společně touží jet na Ostrov, jediné nezamořené místo na zeměkouli. V technickém sektoru se jim však podaří zjistit nemilé překvapení – Země není zničená, žádný Ostrov neexistuje a oni jsou jen pokusnými klony skutečných lidí…

Tvůrci snímku Ostrov se nechali v mnohém inspirovat kultovním sci-fi Hvězdné války a dokonce pro některé dopravní prostředky byly využity zvuky z šesté epizody této filmové legendy.

 

Ani v neděli nenabízí Prima kino prostor k úlevě. Tajit dech se vám totiž může od 22.45 hod v mysteriózním thrilleru Záhadné zmizení. Nebezpečný experiment profesora chemie se v něm změní ve vražednou zbraň, jejíž obětí je mladá dívka Diana. Ta jednoho dne záhadně zmizí, a i přes tříletou usilovnou snahu ji její snoubenec Jeff nedokáže už nikdy naleznout. Až jednou, když sedí u baru, osloví ho vraždící profesor chemie s tím, že o smrti jeho snoubenky ví něco víc. Bude Jeff profesorova další oběť? V hlavních rolích dechberoucího snímku uvidíte Jeffa Bridgese, Keifera Sutherlanda či Sandru Bullockovou. 

Nenechte si ujít Prima kino plné napětí už tento víkend!

reklama