Partička se dala na operu!

Partička, logo Foto: Partička, logoFoto: Prima

V pondělí ve 21:45 na vás opět čeká improvizační show Partička. První hra se jmenuje Ruce. Módní návrhář Igor Chmela v ní vysvětluje přednosti své latexové kolekce spodního prádla. Nezná ovšem téma a ani neví, že je návrhářem. K dispozici má jen Michalovy ruce.

Ve hře Nálady rozehrají Richard Genzer a Ondřej Sokol etudu na téma Žena má defekt na kole u auta. Pro gentlemana, kterého hraje Ondřej Sokol, není problém kolo vyměnit, je však poněkud náladový.

 

Na své si přijdou i milovníci „opery“. Partička se totiž pustí do jejího ztvárnění, přesněji řečeno jedné její části. Uvidíme scénku, ve které muž nachytá svou ženu při dvojnásobné nevěře. Blázny a spouštěče jejich bláznivého chování bude tentokrát odhalovat Ondřej Sokol.

 

Zahraje si roli učitele a na hodinu angličtiny mu přijdou noví žáci. Chovají se však podivně: Igor Chmela má škytavku, Michal Suchánek křičí německy a Richard Genzer cvičí aerobik. Na závěr budou herci vyprávět příběh o utkání Česko vs. Slovensko na mistrovství světa v ledním hokeji.

 

Dvanáctý díl Partičky uvidíte v pondělí 18. 7. ve 21.45 na Primě!

reklama