Petr Havlíček bude zadarmo radit, jak zhubnout!

Petr Havlíček Foto: Petr HavlíčekFoto: osobní stránky Petra Havlíčka

Pokud se budete druhý listopadový víkend vyskytovat v Brně či jeho okolí, určitě neváhejte a zajděte si na Brněnské výstaviště na veletrh SPORT Life.

V sobotu 8. listopadu tam na vás totiž bude čekat výživový specialista Petr Havlíček, který vám kromě přednášky na téma Zdravě myslet a zdravě žít zdarma poradí, jak se zbavit tukových polštářů.

„Při redukci hmotnosti či změně životního stylu není důležité se trápit nebo se omezovat. Zdravý život není jen zdravé tělo, ale i hlava,“ vysvětlil ve zkratce televizní propagátor zdravého životního stylu.

Na veletrhu vás však bude čekat další spousta možností, jak zadarmo prozkoumat svůj stav. Přístroj InBody 230 zanalyzuje složení vašeho těla, technologie Biofeedback a Neurofeedback vám umožní sledovat fyzické signály mysl–tělo v reálném čase, vyzkoušet si můžete třeba i tejpování. Kdo bude mít zájem, může si nechat natočit i EKG.

A koho zajímá spíš pohyb, může si dát lekci H.E.A.T.u, taneční/fitness aktivitu s názvem HOOPING, oblíbený CrossFit, Universalmanii, která je zaměřená na kombinaci běhu, kliků a dřepů, či vyzkoušet lanové centrum. Otestovat můžete elektrokola, zajít na taneční workshop, zapojit se do překonání tanečního rekordu s Richardem Genzerem nebo si zaběhat po výstavišti. V rámci Maminy Runu se potkáte třeba s herečkou Alenou Antalovou, cvičitelkou Hankou Kynychovou nebo moderátorkou Evou Decastelo.

Hanka Kynychová Foto: osobní stránky Hanky KynychovéHanka KynychováFoto: osobní stránky Hanky Kynychové

Pro cvičitelku to bude tak trochu rutina. „Nedávno jsem běžela podobný běh v Praze, a jelikož mám natrénováno a cvičím v podstatě každý den, určitě si stihnu při běhu prohlédnout i Výstaviště,“ řekla Hanka Kynychová. „To já se přijedu hlavně podívat na Petra Havlíčka a pro jistotu už jsem si zarezervovala na konzultaci dvě místa. Přibrala jsem teď totiž osm kilo, což je u mé nevelké postavy alarmující, a aby se ze mě nestal balon, musím začít něco dělat. Mám plán odpíchnout se od Havlíčka a pokračovat pětikilometrovým během s ostatními maminkami v Maminy Runu,“ dodala se smíchem moderátorka Eva Decastelo.

Alena Antalová Foto: Jeff KratochvilAlena AntalováFoto: Jeff Kratochvil

 

reklama