Pod povrchem Prima kina

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Pod povrchem Prima kina se i tentokrát skrývají lákavé snímky. Film, který dal název filmové nabídce na tento víkend – Pod povrchem – vás zavede do neobvyklé situace, kdy Michelle Pfeifferová začne slyšet hlasy.

Zda je to halucinace nebo skutečnost, se bude snažit rozluštit i její manžel Harrison Ford. V sobotu bude pokračovat životní pouť nadaného agenta Jasona Bourneho. Tentokrát jej v sobotním filmu Bourneovo ultimátum dožene jeho touha po návratu důležitých vzpomínek do nebezpečného střetu s jeho chlebodárci. I v neděli se budete moci příjemně bát, blíží se totiž obrovský asteroid. Zda se podaří Zemi uchránit před zničením, uvidíte ve slavném snímku Armageddon.

 

 

Pátek 7.9.

23:25 - Pod povrchem   

Michelle Pfeifferová a Harrison Ford žijí ve spokojeném manželství. Problémy začnou v momentě, kdy jejich dcera odjede studovat vysokou školu a žena začne slýchat zvláštní hlasy a následně také vídat divná zjevení... Americký thriller (2000). Dále hrají M. Ottová, J. Remar, J. Morton a další. Režie R. Zemeckis (125 min)

 

 

Sobota 8.9.

22:30 - Bourneovo ultimátum 

Elitní tajný agent Matt Damon, který se vynořil z vln moře a neměl sebemenší tušení, kdo je, se rozhodl definitivně dohnat svou minulost. Jeho bývalí zaměstnavatelé však usilují o to, aby si naopak na nic nevzpomněl. A neváhají zapojit nejen nájemné vrahy, ale snad i všechny ozbrojené americké složky... Americký akční thriller (2007). Dále hrají J. Stielsová, S. Glenn, D. Strathairn a další. Režie P. Greengrass (111 min)

 

 

Neděle 9.9.

22:10 - Armageddon    

Na Zemi se řítí obrovský asteroid. Na záchranu světa zbývá osmnáct dnů. Je bezpodmínečně nutné co nejdříve přistát na asteroidu, hluboko pod jeho povrch zavrtat silné jaderné nálože a odpálit je. Práce jako stvořená pro drsného naftaře Bruce Willise a jeho tým. Americký akční sci-fi thriller (1998). Dále hrají L. Tylerová, B. Affleck, B. Thornton a další. Režie M. Bay (145 min)

reklama