Podzimní přehlídka krásy

Top Star Magazín Foto: Top Star MagazínFoto: Prima

Ochutnávku z českého i zahraničního showbusinessu i tentokrát nabídne TOP STAR magazín. Hned dva chody vám naservírujeme ze světa miss – reportáž o rozporuplné Miss ČR Anetě Vignerové, ale také o milované světové miss Taťáně Kuchařové. U ženské krásy zůstaneme a exkluzivně vás zavedeme na ..

U ženské krásy zůstaneme a exkluzivně vás zavedeme na módní oskary Elle Style Awards. Na závěr nebude chybět čerstvá zpráva o rozchodu Daniela Hůlky se Šárkou Vaňkovou. Daniel nám ji totiž potvrdil a šokovaná Šárka se TOP STAR magazínu se svým zklamáním samozřejmě také netajila...
Nenechte si ujít jedničkový TOP STAR magazín ve středu 11. 11. od 21.20 na Primě!

 

 

HulkaTOP STAR AKTUÁLNĚ: Daniel Hůlka – rozchod

Daniel Hůlka potvrdil rozchod se Šárkou Vaňkovou. Ta se vše dozvěděla den před natáčením naší exkluzivní reportáže a přiznává, že to pro ni byl šok.

 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Nová Miss ČR

Aneta Vignerová je novou Miss ČR. Je jí jednadvacet, má o třicet let staršího přítele a rozdělila národ na kritiky a obdivovatele. Jak se líbí vám?

 

TOP STAR ODHALENÍ: Prarodiče Taťány Kuchařové

TOP STAR vyrazil až do slovenské dědinky Horné Orešany, kde žijí prarodiče naší Miss World. Proč se s nimi přestala stýkat?

 

LaurinováTOP STAR AKTUÁLNĚ: Sabina Laurinová

Herečka Sabina Laurinová se po mateřské vrací do práce. TOP STAR s ní strávil celý den a doprovázel ji také při focení zajímavého kalendáře.

 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Podivná příjmení slavných

Nový trend v příjmeních? Eva Decastelo Aichmajerová, Vendula Auš Svobodová, Petra Eliáš Voláková a mnoho dalších nosí komplikovaná a kombinovaná příjmení...

 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Elle Style Awards jen v Top Star Magazínu

Slavné modelky, světoví návrháři, stylisté a vizážisté. Všichni, kdo žijí módou, se poprvé sešli v Praze.

 

NěmcováTOP STAR ODHALENÍ: Pavlína Němcová – focení

Úspěšná topmodelka a herečka Pavlína Němcová přiletěla do Prahy a ztratila kufry s oblečením. Naštěstí ho v naší reportáži nebude potřebovat!

 

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT:

TOP STAR dal jméno malému žralokovi. A jaké to bylo, to vám tedy prozradíme!

reklama