Polívka na víně: Co slibuje nová talk show?

Polívka na víně - logo Foto: Polívka na víně - logoFoto: www.iprima.cz

Nový pořad Bolka Polívky. Těšte se na hosty, kteří běžně rozhovory nedávají. Šarmu našeho hostitele prostě neodolali.

Podívejte se na upoutávku:

 

 

Předností naší jarní novinky Polívka na víně je fakt, že v novinách si rozhovor s mnohými z hostů Bolka Polívky nepřečtete. Jednoduše proto, že o jejich poskytování nestojí. O jiných pozvaných si zase můžete myslet, že už snad ani nic nového říci nemohou. Polívka coby hostitel-moderátor, zároveň v očích mnohých hostů přítel, však dokáže ze své návštěvy vyloudit cokoliv. Bez mučení, před kamerou u sklenky dobrého vína a ještě se při tom všichni zúčastnění pobaví.

 

Mezi hosty se můžete těšit na Veroniku Freimanovou, Michala Dlouhého, Fanánka Lou Hagena, Janu Paulovou, Jiřího Mádla a Vojtěcha Kotka, Petra Jandu, Martina Krause či Naďu Konvalinkou a Veroniku Žilkovou.

 

 

Základním mottem pořadu, který bude vždy věnovaný jednomu tématu, je „hledání dobrého ve špatném“. Tedy snaha podívat se na zvolená témata, z nichž některá nebudou prvoplánově veselá, z pozitivnější, a tedy i humorné stránky. Do každého dílu si Bolek Polívka pozve tři hosty z řad VIP osobností a jednoho dalšího člověka (například odborníka, sportovce, člověka zajímavé profese), který má k danému tématu co říct a s předcházejícími hosty se pustí do diskuze.

 

Jiřímu Mádlovi už rostou chlupy

 

„Koncepci pořadu jsme vymysleli s Bolkem Polívkou tak, aby se v některých detailech lišila od jiných talk show. Ke čtyřem pozvaným hostům jsme přidali postavu majordoma,“ říká režisér pořadu Zdeněk Zelenka. Ten bude hostům podávat víno, ale také se do povídání na dané téma aktivně zapojovat. Může se dohadovat s hostitelem Bolkem, diskutovat s diváky, nebo situaci jen glosovat. V této roli se budou střídat Arnošt Goldflam a mladý herec Lukáš Pavlásek. Každého hosta představíme předtočenou reportáží, v níž o něm budou hovořit dva jeho nejbližší přátelé tak, aby ho charakterizovali, ale nejmenovali. Divák ve studiu pak bude moct s Bolkem hádat, kdo za chvíli vstoupí.

 

 

„Celý pořad by měl být pohodovým večerem nad sklenkou vína, kterou dostanou i diváci, aby se poněkud rozproudili. Téma sice bude zvolené, ale není podmínkou, že se ho během večera musíme striktně držet. Divák by měl pořad vnímat jako setkání přátel, kteří si vyrazí s Bolkem do vinárny a baví se nad sklenkou vína o příjemných věcech života,“ dodává Zdeněk Zelenka.

 

Pořad se natáčí v Divadle U22 v Praze - Uhříněvsi, v němž Bolek Polívka hraje. Diváky netvoří najatý komparz, ale platící publikum, které přijde na natáčení jako na divadelní představení.  

 

 

Web Primy byl po několik natáčecích dní u toho a některé z pozvaných si také „půjčil“ na kus řeči. Co nám u stolku s lampičkou v improvizovaném obýváku odpověděli na naše otázky, se můžete podívat vždy před každým premiérovým dílem Polívka na víně na našich stránkách www.iprima.cz

 
Prozradíme třeba to, že Jiřímu Mádlovi už rostou chlupy, nebo jak rocker Petr Janda neulovil Bardotku. Jaký je zásadní rozdíl mezi herečkami Veronikou Žilkovou a Angelinou Jolie? Tipněte si! A víc neprozradíme už ani slovo. Však se s příchodem jara dočkáte.

reklama