Porota se nechala podplatit i dojmout

CSMT Divadelní casting 3 Foto: CSMT Divadelní casting 3Foto: Prima

V dalším díle jediné originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT nebyla nouze o velmi dramatické momenty, při nichž šlo v některých případech i o zdraví.

A nechyběly ani slzy dojetí. Diváci slyšeli a viděli famózní zpěvačky, z nichž nejmladší byla teprve tříletá, talentované houslistky, neuvěřitelného stepaře, vtipného transvestitu i svérázného tanečníka. Porotce Lucii Bílou, Jara Slávika a Jana Krause ale snad nejvíc rozesmálo recesistické duo, o němž Jan Kraus řekl, že vlastně nic neumí.

 

„Jste klasická ukázka toho, že někdy je nejvíc neumět nic,“ řekl přesně Jan Kraus po vystoupení recesistického dua ze Žatce, které si říká Brejk Denz Bradrz a které ho svým „nic“ nesmírně pobavilo. Chechtal se i Jaro Slávik a Lucie Bílá smíchy ani nemohla mluvit. „Já vás miluju!“ zakřičela pak na celý sál. Duo porotce nadchlo přesto, že se uchýlilo k nedovolenému ovlivňování. Porotu podplatilo „pravým brejkdensárským salámem“, k čemuž si takticky vybralo právě její „nejslabší - nejjemnější“ článek – Lucii Bílou.

 

Smích všem ztuhl na rtech

 

Smích všem v sále ztuhl na rtech, když vystupovala skupina roztleskávaček Spirit Cheer Team. Jedna z nich totiž při náročném akrobatickém prvku neudržela rovnováhu a spadla z ramen svých kolegyň. Záchranka ji převezla do nemocnice. O zdraví šlo i svéráznému tanečníkovi Petru Fickovi, který předvedl podivný tanec, při němž se stále točil dokola. „Ty křížky jsme zmáčkli s ohledem na vaše zdraví,“ zdůvodnil Jan Kraus, proč jeho vystoupení porotci přerušili. Tanečníkovi se ale kupodivu nezatočila hlava a neztrácel rovnováhu.

 

Zatímco mistr světa v originálním tanci nepostoupil, mistr světa ve stepu – jednadvacetiletý Daniel Borak, který žije se svými českými rodiči ve Švýcarsku, naopak všechny porotce zaujal. Stejně jako sexy duo houslistek Femme2Fatale. Dámy začaly hrát zlehka a nastoupily v dlouhých róbách, které po chvíli strhly, a jejich smyčce přitvrdily. Jan Kraus při pohledu na ně litoval, že neměl při hraní na housle víc trpělivosti. „K vaší hře nemám žádné zásadní výhrady, jen bych víc propracoval odhazování svršků,“ prohlásil. Jaro Slávik přiznal, že byl z dua unesený už ve chvíli, kdy hrálo ještě v dlouhých šatech. „Když jste je ale odhodily, našly jste ve mně cílového posluchače,“ přiznal se. Sexy dámy zaujaly i moderátory Jakuba Prachaře a Martina Pyco Rausche. Ten dokonce přemýšlel o změně profese a nabízel se jim jako manažer. 

 

Kraus se musel omluvit

 

Během soutěže se potvrdilo rčení To nejlepší na konec. I když poslední účinkující – Marián Zázrivý budil zpočátku dojem, že je v soutěži spíš za trest. Jan Kraus dokonce vtipkoval o tom, že z něj má depresi, a ptal se, co má udělat, aby vystresovaného zpěváka rozveselil. Když pak začal Marian zpívat árii z opery Turandot, publikum pochopilo, že má před sebou velkou hvězdu. Jan Kraus uznal, že první dojem ho svedl k mylnému odhadu, zpěvákovi se omluvil a spolu s celým sálem mu vestoje zatleskal. Skromný Marian se neubránil slzám dojetí.  A nebyl sám.

 

Chcete vidět, nad kým bude příště Lucie Bílá slzet smíchy i dojetím? O kom Jaro Slávik řekne, že ho chce vidět v Las Vegas, a kdo překvapí Jana Krause? Pak se dívejte 12. září večer na Televizi Prima a TV JOJ na další díl jediné originální talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

 

reklama