Posedlost dietami: Některé zkušenosti stačí zažít pouze jednou a dost!

Tři kila zhubnete, abyste další měsíc opět přibrala. Možná, že také prožíváte život jako na houpačce. Bez obav se vrhnete na každou dietu. Tři kila zhubnete, abyste další měsíc opět přibrala. Možná, že také prožíváte život jako na houpačce. Bez obav se vrhnete na každou dietu.

Každá z nás má někdy pocit, že o hubnutí už všechno ví. Ale to jsme na omylu.

Hubnutí se Světem zdraví bylo pro mne velmi jednoduché. Okamžitě jsem pochopila, co dělám špatně a doporučenými radami své nutriční specialistky jsem se začala řídit. Systém změny ve stravě a v denním režimu mi vyhovoval. Kila rychle mizela a motivace s ubývajícími kily přicházela sama,“ vysvětluje Andrea (na fotu), které se podařilo zhubnout 15 kg a pokračuje dál.

 

 Andree pomohl Svět hubnutíNapište nám příběh a zkušenosti s tou nejhorší dietou svého života!

 

Vyhrajte špičkové hubnoucí programy Světa zdraví v hodnotě 100 000 Kč

 

10 nejbláznivějších, nejbizarnějších a nejšílenějších příběhů bude odměněno výhrami v celkové hodnotě 100 000 Kč.

Nejzajímavější příběhy zveřejníme a odměníme ročním programem ve Světě zdraví v hodnotě 10 000 Kč.

Podívejte se na video aneb 3 jasné kroky jak soutěž probíhá:

 

 


1. Napište nám svůj příběh a zkušenosti s nejhorší dietou vašeho života. Popište na 1–2 odstavce nejhorší dietu vašeho života společně se svou fotografií a jménem pošlete tento příběh na e-mailovou adresu: soutez@svet-zdravi.cz.

2. Získejte co nejvíce “To se mi líbí”. Vaše příběhy a fotky budeme postupně zveřejňovat na Facebooku Světa zdraví a vy tak budete získávat od fanoušků a také čtenářek prima-zeny.cz hodnocení “To se mi líbí”.

3. 10 nejoblíbenějších příběhů vyhrává. 10 příběhů s nejvíce “To se mi líbí” vyhrává od Světa zdraví programy na trvalé zhubnutí v celkové hodnotě 100 000 Kč, které vám pomohou nastartovat ten správný hubnoucí proces a změnu životního stylu.

 

Podívejte se, jaké příběhy jsou již ve hře

Soutěž už je v plném proudu a už teď si můžete přečíst mnohdy šílené a bláznivé způsoby, jakými se lidé snažili zhubnout. Některé jsou šokující, jiné pro zasmání, bude vás to bavit :)

Příběhům, které vás zaujmou nejvíce, dejte “To se mi líbí” a nezapomeňte nám poslat i svůj příběh. Těšíme se! Připomínáme, že hrajeme o 10 špičkových programů na hubnutí v celkové hodnotě 100 000 Kč.

 

 

 

reklama