Poslední levné lístky na festival Hrady CZ

Hrad Točník koncert Foto: Hrad Točník koncertFoto: All

Chcete zapařit s Tomášem Klusem nebo skupinou Chinaski na 10. narozeninách festivalu Hrady CZ? Pozor, pozor! Již jen pár dnů zbývá do 5. června, kdy končí první vlna předprodejů vstupenek za nejlevnější ceny! Tak neváhejte a kupujte na www.ticketstream.cz. Lístky již levnější nebudou!

V rámci jubilejního ročníku se můžete těšit na větší festivalové areály a komfortnější kempy, zbrusu nový areál bude letos na Bezdězu. Na Hradech letos vedle Tomáše Kluse a Chinaski vystoupí také Miro Žbirka, Olympic, Wanastowi Vjecy, Mandrage, No Name, Divokej Bill, Monkey Business, Rytmus nebo Horkýže Slíže a spousta dalších kapel a interpretů.

Největší letní festival tuzemských kapel Hrady CZ odstartuje letos 11. července na Točníku ve středních Čechách a program uzavře poslední prázdninovou sobotu 30. srpna v Bouzově na Olomoucku. Nenechte si ujít tento ojedinělý festival putující po českých a moravských památkách, který kombinuje to nejlepší z české a slovenské hudební scény s magickou atmosférou hradů. Více na www.hradycz.cz .

Poslední levné lístky na festival Hrady CZ za skvělé jarní ceny jsou v prodeji v síti Ticketstream pouze do 5. června!

 Tomáš Klus Tomáš Klus

 

reklama