Pošťák, královna krásy a Don Juan

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Prima kino Vás tentokrát zve do víkendové VIP společnosti. V pátek se vám představí Kevin Costner jako pošťák, Sandra Bullocková bude v sobotu usilovat o korunku Miss a v neděli se můžete těšit na Dona Juana v podání Johnnyho Deppa.

Přáli byste si, aby se z vašeho pošťáka vyklubal hollywoodský idol Kevin Costner? Stačí si ho jen představit – nebo ještě lépe si užít jeho hereckého a zároveň režisérského talentu v pátek 22. ledna od 20.00 v dramatickém snímku Posel budoucnosti.  V něm se dávný příběh potulného herce, který si vydělává přednesem Shakespeara, změní v dramatické a napínavé dobrodružství. Po nedobrovolném naverbování se totiž hlavnímu hrdinovi podaří z armády utéct a pro své přežití je ochoten hrát si na pošťáka v malém městečku.


Režie filmu, stejně jako hlavní role, se ujal v Poslu budoucnosti populární Kevin Costner. Tento snímek však rozhodně není hercův první režisérský počin – vzpomeňme např. na jeho Vodní svět nebo veleúspěšný Tanec s vlky.

 

Zábavu na sobotní večer přinese od 20.00 do vašich domovů půvabná Sandra Bullocková ve komediálním i akčním snímku Slečna Drsňák.  Jak se drsná a zkušená agenta FBI dostane do soutěže královny krásy? Právě o tom vypovídá děj filmu, který si zahrává se známou proměnou z ošklivého káčátka do krásné labutě. Tentokrát ovšem nečekejte žádnou velkou romantiku! Všechen předváděný půvab na soutěži Miss je totiž jen zástěrkou, napomáhající zabránění zločinu. A kvůli tomu musí svobodná drsňačka leccos obětovat.


Mezi jinými se např. musí odnaučit svůj typický „chrochtavý“ smích, se kterým mimochodem Sandra Bullocková ve filmu opravdu boduje. Herečka se jej prý naučila na jedné vesnické zábavě – je se na co těšit!

 

V neděli 24. ledna se od 22.55 hod můžete pokochat opravdovou klasikou, a to jak v tématu snímku, tak v hereckém obsazení. Těšit se totiž můžete na Marlona Branda a Johnny Deppa ve filmu Don Juan DeMarco. Hrdinou příběhu je jedenadvacetiletý mladík, který se vydává za proslulého Dona Juana DeMarco. Tvrdí, že svedl tisíce žen, kromě jediné jménem Anna. A právě kvůli tomu se pokusí o sebevraždu, od které ho zachrání vynikající psychiatr. Tím začíná mladíkův vynucený pobyt na psychiatrii, během něhož nejen že okouzlí všechen zdravotnický personál, ale uvede do rozpaků i ty největší psychiatrické mozky.


Snímek si vynesl oskarovou nominaci za píseň „Have You Ever Really Loved a Woman“ a jeho hvězdné herecké obsazení je mimo jiné i zásluhou Johnnyho Deppa. Ten totiž souhlasil, že si zahraje v tomto filmu jen za podmínky, že psychiatra bude hrát Marlon Brando.

reklama