Poznáte slavného herce na fotce? V sobotu večer vás překvapí v Náhradnících

Náhradníci Prima kino Foto: Náhradníci Prima kinoFoto: archiv FTV Prima

Pohodička, ležíte si někde v klídku a život za vás žije robot - náhradník. Je to pro vás hrůzná představa, nebo naopak veget? Popřemýšlet o tom si můžete při snímku Náhradníci v sobotu ve 22:15 na Primě.

Proč jenom ti Američané musí pořád zachraňovat svět? Teda nejenom v reálu - někde v Iráku, Kuvajtu, Alžírsku a teď možná na Krymu. Ale ve všech svých filmech.

Stačí vzpomenout jen v loňském roce na Iron Mana 3, hrdiny druhého Star Treku, film Po zániku Země, Muže z oceli, Pacific Rim - Útok na Zemi a Elysium.

V letech před tím Světovou válku Z (na světě řádí neznámá smrtelná virová epidemie, naštěstí máme specialistu OSN Gerryho Laneho (Brada Pitta), který ...zachrání svět);

nebo na Světovou invazi (na svět se řítí meteority, naštěstí máme americké mariňáky, kteří ...spasí svět)

......asi nemusíme pokračovat ve výčtu.

K těmto snímkům lze lehce přiřadit i film Náhradníci, který dáváme v sobotu večer - lidstvo čelí totálnímu vyhlazení v daleké budoucnosti, kdy už lidé nežijí svůj reálný život, ale vegetují v relaxačních křeslech, zatímco jejich dokonalá robotická já prožívají život venku. A v této situaci se něšťastný šílenec, jemuž zemřel jediný syn, rozhodne smazat lidi z mapy Země.

Podívejte se na ukázku:

Ještě, že lidstvo má agenta FBI Greera - Bruce Willise, který opět zdegenerovanou variantu lidstva zachrání. A tím odpovídáme i na otázku v titulku: muž na snímku je Bruce Willis v blonďaté paruce.

Projděte si fotky:

Tak se nezapomeňte dívat v sobotu večer ve 22:15 na Primě.


 

 

 

reklama