Poznejte svět z blízka. Nový kanál Prima ZOOM startuje!

Prima ZOOM logo Foto: Prima ZOOM logoFoto: www.iprima.cz

Prima ZOOM je první neplacený dokumentární kanál v ČR, který divákům přinese špičkové dokumentární filmy z těch divácky vůbec nejatraktivnějších oblastí. Vesmír, příroda, ale například i dějiny civilizace, historie válek nebo největších světových katastrof.

Prima ZOOM pokryje zájmy všech věkových skupin a stane se programem pro celou rodinu, který nabídne malým i velkým nejen zajímavé informace, ale zároveň i fascinující zábavu. 

 

Podívejte se na nový interaktivní portál www.prima-zoom.cz!

 

Petr Vladyka, programový ředitel FTV Prima, k tomu říká: „Přinášíme další televizní tsunami, která nabídne nádhernou podívanou, bohaté informace a neotřelou zábavu. Diváci se mají na co těšit – opravdu bude na co se dívat.“ ZOOM je pro ty, co chtějí vědět víc - jak v televizi, tak online.

 

Co na ZOOMu uvidíte?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

 

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.

 

Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky - tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy Sedm bloků - sedm  zájmových okruhů:

 

•    Největší katastrofy
•    Po stopách historie
•    Fascinující příroda
•    Zaostřeno na války
•    Úžasné oceány
•    Zázraky říše zvířat
•    Tajemství Země a vesmíru
(včetně oblíbeného tématu Dinosauři)

 

Také denní struktura vysílání od 8.00 ráno až do 02.00 v noci bude členěna do různých tříhodinových tematických bloků: 8–11 h, 11–14 h, 14–17 h atd. Pro diváky bude velkou výhodou, že svá oblíbená témata najdou v premiéře vždy ve stejný den v týdnu.

 

A pokud jim vysněný dokument uteče nebo je okouzlí, budou mít zároveň šanci ho zhlédnout v rámci dalších 5 repríz (ve dvou večerních a třech denních časech). K většině dokumentů se podařilo získat i vysílací práva pro internet - po nějaké době je tedy najdete také na webových stránkách prima-zoom.cz

 

Jak ZOOM naladit: 

DVB-T signál Prima ZOOM je šířen na digitálním multiplexu 3. Další možností bude sledovat PRIMA ZOOM prostřednictvím kabelových sítí nebo IPTV operátorů. Satelitní příjem bude možné naladit na ASTRA 3B.

reklama