Představujeme moderátory nové řady reality show VyVolení

Tereza Pergnerová bude moderovat reality show VyVolení na Primě Foto: Tereza Pergnerová bude moderovat reality show VyVolení na PriměFoto: isifa.com

Už je to nějaký čas, co se začaly objevovat zvěsti o tom, kdo usedne do moderátorského křesla v nové řadě oblíbené primácké reality show VyVolení. A protože už jsou jména všech čtyř moderátorů jasná, není od věci si je hezky všechny pohromadě shrnout.

Hlavní tváří pořadu bude vedle soutěžících divákům přechozích řad již jistě dobře známá, osvědčená Tereza Pergnerová. Ačkoliv si dala na čas a na odpověď na nabídku FTV Prima si nechala tři dny, nakonec se rozhodla pro. A my jsme za to rádi!

První řada VyVolených v roce 2005 ji ostatně katapultovala zpět do profesního kolotoče po vleklých potížích se závislostí na drogách.

„VyVolení jsou součástí mého života, takže se těším. Určitě zároveň tuším, že leccos bude jinak, svět se posunul o kus dál. Čekají nás zkoušky, leccos se připravit dá, ostatní je dílem toho všeho kolem nás,“ myslí si Tereza, která bude moderovat Studio.

Doma v Rakovníku ji mezitím budou čekat děti – teenager Samuel a Natálka, která chodí teprve do školky. Na otázku, jak si zorganizuje čas, Tereza s úsměvem tvrdí: „Jako každá máma. Normálně jsme na to dva. Škola, školka, zkoušky a večer přenos."

„Noční proud“ z vily bude moderovat momentálně (prý) už uklidněná divoška Agáta Prachařová. I přes to, že už je vdanou paní, se docela těšíme, jak to s VyVolenými bude po nocích rozjíždět.

Na příležitost moderovat s VyVolené se Agáta připravuje opravdu poctivě: „Učím se mluvit!“ tvrdí. Jediné, co bude muset pořešit, je večerní hlídání malého syna Kryšpína. Modelce v tom určitě pomůže manžel Jakub Prachař.

Na rozdíl od Terezy kývla Agáta na nabídku okamžitě. „Je to pro mě příležitost vyzkoušet si něco nového,“ říká. Okamžitě se taky zodpovědně pustila i do profesní přípravy. „Začínám se pomalu učit mluvit a pracuji na sobě, abych odvedla co nejlepší výkon,“ dodává.

Modelka Agáta Prachařová bude moderovat reality show VyVolení Foto: IsifaModelka Agáta Prachařová bude moderovat reality show VyVoleníFoto: Isifa

VyVolené bude pořádně „koupat“ opět zkušenostmi prověřený moderátor Libor Bouček. Tentokrát bude komentovat dění ve vile ve Studiu společně s Terezou Pergnerovou.

A soutěžící a tím pádem i diváci se mají jako vždycky na co těšit. Libor, který už s VyVolenými spolupracoval (mimořádně zdařile komentoval Night-show nebo dokázal zaskočit ve Studiu za tehdy nemocnou Terezu Pergnerovou, se netají tím, že se soutěžícími nemá žádné slitování. „Nelituju je,“ řekl v jednom z prvních rozhovorů, které k VyVoleným kdysi poskytl. „Nespokojím se s tím, že by mi na otázku neodpověděli,“ dodal s tím, že na něj nefungují žádné výmluvy ani citové výlevy. Několikrát zdůraznil, že se soutěžící nechali zavřít do vily dobrovolně a tak není žádný důvod našlapovat kolem nich po špičkách. A určitě to nebude dělat ani tentokrát.

Stejně jako Agáta Prachařová, ani Libor Bouček nad přijetím nabídky neváhal: „Rozměr a význam toho projektu moc prostoru k váhání nedává. Byl jsem v první řadě nadšen. VyVolení přinesli na podzim roku 2005 do českého televizního prostředí fenomén a jsem přesvědčen, že se to může opakovat i po osmi letech. Navíc jsem zjistil, že co se týká kreativity, sešel se obdobný tým, takže to bude radost," podotkl Libor.

Moderátor Libor Bouček  Foto: isifa.comModerátor Libor Bouček Foto: isifa.com

 

Přímo z vily se moderování zhostí Pavel Cejnar (37), známý z pořadu Jak se staví sen.

„Hned jsem se rozhodl, že do toho jdu. Možná i proto, že jakmile nabídka přišla, měl jsem jasnou vizi, jak by to z mé strany mělo vypadat," řekl Pavel Cejnar, který už dopředu počítá s tím, že se do zákulisí vily bude sám muset sám v podstatě nastěhovat.

Tentokrát bude Pavel Cejnar sledovat přímo ve vile, jak si staví soutěžící svůj vlastní senTentokrát bude Pavel Cejnar sledovat přímo ve vile, jak si staví soutěžící svůj vlastní sen

 

reklama