Články

Zuzana Staregová Foto:
Články
Střihačka Zuzana (32) nabídne soupeřům thajskou kuchyni, ale její orientální menu nikoho nenadchne.
Show Jana Krause 18.1.2017 - Obrázek 5 Foto:
iPrima
V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Petr Vaněk, tanečnice Veronika Lálová a fotograf orgasmu Petr Jedinák. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 18. ledna ve 21.35 na Primě.
Soudni sin :Mame asi preskocilo Foto:
iPrima
Každý dospělý by měl vědět, že se čas jednoduše nedá oklamat. Libuše Ondková je dospělá, ale na tuto životní pravdu jako by zapomněla. Ve čtyřiceti zažívá druhou pubertu. Kvůli tomu vzniká mnoho bizarních a někdy až trapných situací.
Karolína Jánošíková Foto:
Články
Karolína (29) připraví středomořské menu a chce, aby si její hosté připadali jako na prázdninách u moře.
TOP STAR magazín v novém - David Gránský 3 Foto:
iPrima
TOP STAR magazín má zbrusu novou podobu! Nové studio, nový čas vysílání a novou hvězdu – moderátora Davida Gránského. Poprvé se divákům představí už v úterý 17. ledna ve 21.35 na Primě.
Soudní síň - Veterinář Foto:
iPrima
Pes je prý nejlepším přítelem člověka. Pro paní Bisákovou byl její jezevčík Lolo víc než přítel. Nahrazoval jí rodinu, blízké, znamenal pro ni doslova všechno. Proto když o něj přišla údajně veterinářovou vinou, rozhodla se bojovat o zadostiučinění u soudu.
Josef Nesvorný Foto:
Články
Koňák Josef (52) pozve holky na koně, i když sám na koni také ještě neseděl, jak se ukáže.
Soudni sin - Sex za praci Foto:
iPrima
Někteří ekonomové i historici tvrdí, že se lidstvu dařilo nejlépe v dobách výměnného obchodu a naturálií. Miriam to pochopila po svém a po rekonstrukci podlahy ve svém bytě se rozhodla zaplatit vlastním tělem.
posledni vecere 12 Foto:
Články
V Praze a Středočeském kraji se kolem prostřených stolů sešla ryze mužská, nezadaná pětka. A ačkoliv to byla pánská jízda, skladba menu tomu příliš neodpovídala.
Mikuláš Juráček Foto:
Články
REPRÍZA Mikuláš (20) pozve soupeře do dejvické vily se zimní zahradou a terasou a finále bude dvakrát slavnostní. Miky právě slaví dvacetiny a místo úkolu týdne hostům pustí písničku od Red Hot Chili Peppers.
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
Do třiceti minut Foto:
00:55 02:45
6%
DNES V TVSupernova Foto:
22.05

reklama