Články

Božidara - Soudní síň Foto:
iPrima
Někomu se život vydaří, užívá si ho a těší se z každého dne. Ale najdou se i tací, pro které je každodenním utrpením. Cesta, po které jdou, je plná bolesti a neštěstí.
Zdeněk Tancoš Foto:
Články
Zdeněk (23) neprozradí nic ze svého soukromí a dvakrát ukecá výzvu soupeřů.
Nevlastní sourozenci 1  - Soudní síň Foto:
iPrima
Láska nezná žádné hranice, a většinou neuznává ani žádná pravidla. Nejvíc nespoutaná bývá pubertální láska, která občas může být pořádně divoká. Své o tom vědí i Lujza a Filip, kteří se do sebe bezhlavě zamilovali. Problém je v tom, že jsou zároveň nevlastními sourozenci.
Eva Josefíková jako Lucie Foto:
Novinky
Mladá divadelní a televizní herečka Eva Josefíková se dostala do nezáviděníhodné situace, která není zrovna snem všech žen. Zamilovala se do ženatého podnikatele.
Žárlivý otec 1 Foto:
iPrima
Petr a Lýdie byli manželé patnáct let. Po rozvodu zůstala jejich dcera Nina v péči své matky. A právě ona je důvodem opětovného setkání exmanželů u soudu. Petrovi se totiž nelíbí, jak Lýdie Ninu vychovává, a proto žádá o její svěření do své péče.
Kristýna Křivská Foto:
Články
Mladou maminku Kristýnu (18), která má doma už dvouletého chlapečka, je u stolu docela slyšet.
Kachličkáři 1 Foto:
iPrima
Ať už chceme, nebo ne, sem tam musíme v bytech a domech, kde žijeme, sáhnout po různých opravách a úpravách. Jednou je třeba vymalovat, jindy něco zazdít, potom naopak vybourat nebo kachličkovat.
Robert Přiklopil Foto:
Články
Zedník, řezník a tesař Robert (37) má obrovskou motivaci, výhrou by rád potěšit svou velkou rodinu.
Tým vydělal peníze vydělal peníze pro Nadační fond (NF) Kolečko Foto:
iPrima
Pevnost Boyard je nejen napínavá adrenalinová soutěž, ale také pořad, který hodně pomáhá. Za šest dílů zatím získal pro různé charitativní projekty více než 1 300 000 Kč. V březnu vás čekají nové hvězdné týmy, ostřílený moderátor Libor Bouček a v roli otce Fura pokračuje Jan Rosák.

reklama