Články

Daniela Gruberová  Foto:
Články
REPRÍZA Zkušená hostitelka Daniela se svěří se svým zajímavým životem a předvede své kuchařské umění. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!
Prima jede 2016 Havířov - Obrázek 18 Foto:
Novinky
Televizní zpravodajství v sobotu 25. června vysílalo živě přímo z Náměstí Republiky v Havířově.
Prostřeno! - Praha a Středočeský kraj Foto:
Články
REPRÍZA Tento týden se odehraje v Praze a středních Čechách v zajímavé sestavě čtyř žen a jediného muže. Ženy dělí až dvě generace, nejmladší je cizinka ze záhadného Tatarstánu, muslimka, která nejí vepřové, ale ani kachnu – a ta přistane na stole často.
posledni vecere uvod Foto:
Články
V prvním speciálním letním díle Prostřeno! s názvem Poslední večeře se vracíme do Jihomoravského kraje, kde se v dubnu sešla hodně zajímavá parta. Jaký bude návrat mezi hostitele? Jaké pocity měli, když se viděli na obrazovce? Co si myslí o bodování a komentářích soupeřů?
Leona Kravcová  Foto:
Články
REPRÍZA Mladou babičku Leonu (39) tipují soupeři za favoritku. Oprávněně? Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Milan Mica  Foto:
Články
REPRÍZA Sympatický Milan je trochu zbrklý, ale jinak dobrý hostitel i kuchař. Na zábavu přivede svého přítele... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Petra Bohunická je dnes v pořádku Foto:
Novinky
Další příběhy z Nemocnice Motol. Ve čtvrtek 23. června v novém díle cyklu Nemocnice Motol ve 20.15 na Primě diváci uvidí mimo jiné příběh mladé ženy, které operovali nádor na plicích.
profesor Lischke a Petra Bohunická před operací Foto:
Novinky
Ve čtvrtek jste v dalším dílu Nemocnice Motol mohli vidět, jak lékaři z této nemocnice odstraňovali skoro dvoukilový nádor osmatřicetileté ženě. Tu už většina nemocnic v podstatě poslala na smrt. Nádor byl podle nich neoperovatelný.
Helena Houdová, Tomáš Radil, Do Thu Trang a Jan Kraus Foto:
Novinky
V dalším dílu Show Jana Krause se představí modelka Helena Houdová, neurofyziolog Tomáš Radil a bloggerka Do Thu Trang. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. června ve 21.35 na Primě.
Erika Šulová  Foto:
Články
REPRÍZA Erika je Davidovým opakem. Moc si nevěří, ale hostům se u ní líbí a také jim chutná... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Castle na zabití III Foto:
13:10 14:10
10%
DNES V TVSherlock: Studie v růžové Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
22.10
Wolfův revír Foto:
13:20 14:20
2%
DNES V TVRudý úsvit: Nová krev Foto:
20.15
DNES V TVNoc je ještě mladá Foto:
22.15
Hry s časem Foto:
12:30 13:30
85%
DNES V TV
20.00
DNES V TV
22.05
Ošklivka Betty Foto:
12:55 13:55
37%
DNES V TVCastle na zabití Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.10

reklama