Prima jede do Ostravy: veze Zprávy i hvězdy seriálů Cesty domů a Svatby v Benátkách

Prima jede Voříšek Doležalová Foto: Prima jede Voříšek DoležalováFoto: All

Unikátní mobilní studio TV Prima zakotví o tomto víkendu na Masarykově náměstí v Ostravě. Těšit se můžete na oblíbené moderátory a koncerty. Hrát pro vás budou Marek Ztracený, Kamila Nývltová, Queenie či Děti ráje. Zábavný program moderuje Miloš Knor.

Moderátor Tomáš Hauptvogel si nejvíc oblíbil atrakce, konkrétně střelnici, u které zápasil tak dlouho, dokud neulovil suvenýr pro kolegyni Terezii Kašparovskou. Zkusil zkrátka jednu z atrakcí, které jsou tu pro všechny návštěvníky. 
Akce Prima jede za vámi nabízí každý víkend unikátní pohled do zákulisí Zpráv FTV Prima a zároveň přiváží bohatý doprovodný program, který vrcholí vždy v 18.55, kdy začíná vysílání Zpráv přímo z mobilního studia. 
"Bylo to skvělé, naši diváci byli opět úžasní. Jsem ráda, že mezi ně pravidelně vyjíždíme, je to velký zážitek a cenná zkušenost," říká Terezie Kašparovská, která po boku Tomáše Hauptvogela vysílala z mobilního studia už podruhé - premiéru totiž měli v Mikulově, kde celá zpravodajská roadshow TV Prima odstartovala. 
To moderátor VIP zpráv Miroslav Šimůnek si mobilní studio "osahal" poprvé. "Byla to má premiéra, neobešla se bez nervozity. Ovšem hradečtí diváci byli natolik úžasní, že si to hodně užívám," uvedl Šimůnek. 
Program akce Prima jede za vámi startuje v sobotu i v neděli v 15 hodin. V sobotu se divákům představili Josef Klíma i protagonisté Dětí ráje. Na skok se na Velkém náměstí objevil i Richard Genzer, který přišel pozvat diváky Primy na novou show TGM: Talkshow Geni a Míši, která startuje už v neděli v 21.30 po novém seriálu Vinaři. 

Nepřivezeme jen živé vysílání přímo z mobilního studia, ale i bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Akce Prima jede za vámi startuje po oba víkendové dny v 15 hodin. Součástí akce jsou i autogramiády, pro děti jsou pak připraveny nejrůznější atrakce, pro dospělé Prima kavárna.

Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Klára Doležalová a Karel Voříšek. Ti se mezi diváky podívají coby moderátoři zpravodajství už podruhé.

"Do Ostravy se moc těším, bude to naše druhá zastávka. A po zkušenostech z Pardubic vím, že živý kontakt s lidmi je nenahraditelný. Jen doufám, že nám vyjde počasí. Posílám tam nahoru skromnou prosbu," směje se Klára Doležalová.

"Studio až takové neznámé překvapení není, je tak trochu překlopené z toho, které máme v Praze na Palmovce. Je fakt, že nemáme krytá záda. Je na nás vidět ze všech stran. Ale zase je krásný pocit vidět lidi před sebou i za sebou a komunikovat s nimi i během samotných Zpráv. Je to úžasná atmosféra," těší se do Ostravy Karel Voříšek.

Z herců do centra Ostravy zavítají Andrea Kerestešová a Miroslav Etzler z Cest domů či Martin Kraus ze seriálu Svatby v Benátkách. O hudební vystoupení se postarají Marek Ztracený, Kamila Nývltová, Queenie či Děti ráje. Zábavný program moderuje Miloš Knor.

Prima jede plakát Ostrava

Prima jede plakát Ostrava, Foto:

 

Akce Prima jede za vámi se na Masarykově náměstí koná pod záštitou města Ostrava.

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz nebo MMS na 733 782 437

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

   6. a 7. 9. 2014OstravaMasarykovo náměstí
13. a 14. 9. 2014Karlovy Varyprostranství před poštou
20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

 

Podívejte se na vaše fotky z minulých akcí:

Článek

Tváře TV Prima s naší mladou divačkou  Foto:

FOTOGALERIE vašich fotek z Hradce Králové! Jak vám to s námi sluší?

Další zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" byl o uplynulém víkendu Hradec Králové. Děkujeme všem, kteří na Velké náměstí přišli! Podívejte se na fotografie, které...

Článek

Dominika si sobotu s Primou krásně užila! Foto:

FOTOGALERIE: Podívejte se na vaše fotky z Brna! Najdete se?

Třetí zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" bylo o uplynulém víkendu město Brno. Děkujeme všem, kteří na náměstí Svobody přišli! Podívejte se na fotografie, které...

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Článek

Vítězná fotografie od Jiřího Práchenského. Gratulujeme!  Foto:

FOTOGALERIE: Podívejte se na vaše fotky z Pardubic! Která vyhrála?

Druhou zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" bylo o uplynulém víkendu město Pardubice. I odtud jste mohli posílat své fotografie a vyhrát. Autor právě této fotky od...

Článek

Původní rekord v připíjení byl 303 pohárků. Ale ten se už za chvíli podařilo překonat. Nakonec si v Mikulově na náměstí najednou připilo 480 lidí! Foto:

Prima jede v Mikulově! Byl pokořen i rekord v připíjení!

V rámci akce Prima jede se televize se svým unikátním mobilním zpravodajským studiem každý víkend vydá za svými diváky. Zpravodajská roadshow začala již dnes v Mikulově....

Článek

reklama