Prima jede do Plzně: Verešová v roli herečky, ale i kuchařka Karolína!

Dětský domov Staňkov navštívil pojízdné studio Foto: Dětský domov Staňkov navštívil pojízdné studioFoto: archiv Prima

Zpravodajská roadshow Prima jede za vámi ukotvila v západočeské metropoli, na náměstí Republiky v Plzni. Živé vysílání Zpráv FTV Prima z unikátního mobilního studia bylo i tentokrát spojeno s velkým doprovodným programem, kterého se účastnili i herci a moderátoři TV Prima.

Moderátoři Klára Doležalová a Karel Voříšek přijeli do Plzně už brzy ráno. Čekal je hodinový rozhovor v místním rozhlasu, kde promluvili i o svých úplných začátcích. 

"Málokdo ví, že mě objevil Karel Gott. Tehdy si mě jako děcko vybral pro svou desku a videoklip. Bylo to k písni Krášlím tě lásko," zavzpomínala Klára Doležalová. 
Karel Voříšek na to konto dodal, že se mu takové pocty nedostalo, byť jako teeneger byl mediálně rovněž aktivní. "Byl jsem takové televizní dítě, působil jsem v tehdejší Československé televizi, kde jsme připravovali pořad Vysílá studio Jezerka. V devadesátých letech jsem dokonce působil i v rádiu, byl jsem třeba u startu Rádia Vox," dodal moderátor Zpráv FTV Prima. 
Ten na náměstí Republiky pozval i své svěřence z nedalekého Dětského domova Staňkov. Pozval je do stanu, kde každý víkend probíhá malování na obličej a poté jim osobně ukázal mobilní studio, odkud se v sobotu a v neděli Zprávy vysílají. 
Kromě Dětí ráje a Marka Ztraceného se na pódiu doprovodného programu objevila i Andrea Verešová, která momentálně hraje v seriálu Svatby v Benátkách. Jako herečka předstoupila před diváky vůbec poprvé.

 

"Jak se normálně přehlídkového mola nebojím, tak taky cítím velkou trému. Možná se i trochu stydím," smála se Verešová, která bydlí kousek od Plzně, v Přešticích. "K Plzni mám velice kladný vztah. Je to úžasné město s mnoha pracovními i kulturními příležitostmi. Je to skvělé město pro život," dodala. 
To Karolína Kamberská přišla osobně představit nový kulinářský pořad TV Prima Karolína, domácí kuchařka. TV Prima jej nově vysílá každou sobotu v 18.00. 
"Snažím se, aby moje jídla byla nápaditá, vtipná a rychlá. Sama nemám moc času, takže se snažím, aby v tom byl nějaký nápad, aby to bylo trochu sexy, zkrátka aby to bylo vaření, které se dá zvládnout i večer, když přijdete z práce," uvedla domácí kuchařka Karolína. 
Akce Prima jede za vámi pokračovala na plzeňském náměstí Republiky i v neděli. Bohatý doprovodný program začal v 15 hodin, živé vysílání Zpráv FTV Prima pak jako tradičně v 18.55. Za Krimi zprávy byl na místě Michal Janotka, Divácké zprávy pak reprezentoval plzeňský rodák Tomáš Kraus. 

reklama