Prima jede za vámi do Brna! Co vás tento víkend čeká?

Roman Šebrle a Gabriela Kratochvílová se na vás těší živě v Brně! Foto: Roman Šebrle a Gabriela Kratochvílová se na vás těší živě v Brně!Foto: archiv FTV Prima

Další zastávkou zpravodajské roadshow TV Prima je po Mikulově a Pardubicích město Brno. Prima jede za vámi a tentokrát se na celý víkend usídlí na Náměstí Svobody, kde po oba dva dny bude pro diváky připraven velký doprovodný program spojený s autogramiádami herců a moderátorů TV Prima.

Vše pak vyvrcholí v 18:55, kdy živě odvysíláme Zprávy právě z vašeho města.

Mobilní studio TV Prima je unikátní projekt, který na českých stanicích nemá obdoby. S nápadem kdysi přišli šéfredaktorka zpravodajství Jitka Obzinová a moderátor Zpráv FTV Prima Karel Voříšek.

"My jsme to vymysleli společně, když byly povodně. Tehdy jsme vysílali živě z několika míst a postupně myšlenku rozvinuli. A to, že jsem začal říkat "Prima jede", tak to byl momentální nápad, o kterém jsem nevěděl, kam až dojede. Jsem rád, že si televize vzala tohle heslo za své," říká Karel Voříšek, který minulý víkend moderoval po boku Kláry Doležalové v Pardubicích.

Symbolické žezlo tak předává svým kolegům Gabriele Kratochvílové a Romanu Šebrlemu, kteří do unikátního mobilního studia zasednou vůbec poprvé.

Zábavným odpolednem pro celou rodinu bude provázet moderátor VIP zpráv Petr Vágner. Krimi zprávy v Brně zastoupí zdejší občan Michal Janotka, o Divácké zprávy se pak postará Lucie Šilhánová.

Zprávy FTV Prima začínají i o víkendu v 18:55.

Podrobný program víkndové akce v Brně:Prima jede - plakát Brno Foto: FTV Prima

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz nebo MMS na 733 782 437

 

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

   
30. a 31. 8. 2014Hradec KrálovéVelké náměstí
6. a 7. 9. 2014OstravaMasarykovo náměstí
13. a 14. 9. 2014Karlovy Varyprostranství před poštou
20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

 

Podívejte se na vaše fotky z Pardubic:

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Článek

Vítězná fotografie od Jiřího Práchenského. Gratulujeme!  Foto:

FOTOGALERIE: Podívejte se na vaše fotky z Pardubic! Která vyhrála?

Druhou zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" bylo o uplynulém víkendu město Pardubice. I odtud jste mohli posílat své fotografie a vyhrát. Autor právě této fotky od...

Článek

Původní rekord v připíjení byl 303 pohárků. Ale ten se už za chvíli podařilo překonat. Nakonec si v Mikulově na náměstí najednou připilo 480 lidí! Foto:

Prima jede v Mikulově! Byl pokořen i rekord v připíjení!

V rámci akce Prima jede se televize se svým unikátním mobilním zpravodajským studiem každý víkend vydá za svými diváky. Zpravodajská roadshow začala již dnes v Mikulově....

Článek

reklama