Prima kino - Armáda fantastických hrdinů

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Pro tento víkend připravilo Prima kino přehlídku nejrůznějších druhů filmových hrdinů. V pátek se v hongkongské akční komedii setkáte s králem zabijáků. V sobotu vás navštíví slavný Hellboy, který bude zachraňovat lidstvo před úklady elfího prince Nuady a po něm hned nájemný vrah Chev.

Ten si musí ve filmu Zastav a nepřežiješ stále hlídat hladinu adrenalinu, jinak zemře. I neděle přinese příběhy se silnými hrdiny – objeví se jak Jackie Chan s Rachotem v Bronxu, tak Sylvester Stallone v katastrofickém snímku Denní Světlo.

 

Pátek 2.3.

23:10 - Král zabijáků

Bývalý voják Jet Li shání peníze, aby své matce postavil dům. Rozhodne se tedy najít a popravit vraha mocného obchodníka, za což je vypsána obrovská odměna. Jediný problém je v tom, že neumí zabíjet... Hongkongská akční komedie (1998). Dále hrají E. Tsang, S. Yam, G. Leungová  a další. Režie W. Tung (95 min)

 

Sobota 3.3.

21:10 - Hellboy 2: Zlatá armáda

Rebelantský elfí princ Nuada chce vyhladit lidstvo pomocí vzkříšení bájné zlaté armády. Jediný, kdo ho může zastavit, je Hellboy a jeho tým expertů na paranormální jevy...Americký fantastický film (2008). Hrají J. Alexander, S. Blairová, R. Perlman a další. Režie G. Del Toro (115 min) (Premiéra)

 

23:35 - Zastav a nepřežiješ

Nájemný vrah Chev se probudí v příšerných bolestech. Jenže co je horší – zjišťuje, že má v sobě jed a umírá. Jediné, co ho může udržet při životě a dát mu nějaký čas, aby se mohl zachránit a pomstít, je vysoká hladina adrenalinu v krvi. Šílený boj o život může začít... Americký akční film (2006). Hrají J. Statham, J. P. Cantillo, E. Ramirez, A. Ramirez a další. Režie M. Neveldine, B. Taylor (85 min) (Premiéra)

 

Neděle 4.3.

21:10 - Rachot v Bronxu

Mladý Jackie Chan navštíví strýce v New Yorku. Snaží se mu pomáhat, ale také se musí vypořádat s nástrahami tohoto velkoměsta – hlavně s místním pouličním gangem. Bude muset zmobilizovat všechny síly, aby přežil... Americký akční film (1996). Dále hrají A. Muiová, F. Yipová, B. Tung, G. Gross a další. Režie S.Tong (86 min)

 

23:05 - Denní světlo

Výbuch toxického odpadu způsobí zavalení tunelu spojujícího dvě části New Yorku. Vyděšená skupina lidí, která katastrof přežije, se ocitne v pasti mezi ohněm s jedovatými zplodinami a vodou řeky Hudson zaplavující podzemí... Americký katastrofický film (1996). Hrají S. Stallone, A. Brennemanová, V. Mortensen, D. Hedaya, a další. Režie R. Cohen (110 min)

reklama