Prima kino - Boj čtyřikrát jinak

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

V Prima kině uvidíte o tomto víkendu zajímavé variace na téma boj. V sobotní klasice – Smrtonosné pasti 2 – bude Bruce Wilis zachraňovat pasažéry mnoha letadel, mezi nimiž se nachází i jeho žena. Po teroristické zlovůli z dnešních dnů nabídne sobotní večer ještě náhled do minulosti.

V té se bude snažit hrstka statečných rytířů bojovat proti nesmlouvavému králi Janovi. Nedělní film Na ostří nože pak vrhne dvě slavná herecká esa – Anthonyho Hopkinse a Aleka Baldwina – do boje na život a na smrt, a to v pustině mrazivé Aljašky. Před půlnocí, která oddělí víkend od prvního pracovního dne, budete mít možnost ještě shlédnout Jeana-Clauda van Damma v jednom z jeho podařených akčních snímků, v Infernu.

 

Sobota 14.4.

20:00 - Smrtonosná past 2 

Jsou opět Vánoce a Bruce Willis čeká na svou ženu na letišti. To však obsadí teroristé a zcela ochromí leteckou dopravu. Nezbývá tedy nic jiného než se opět pustit do boje a zachránit všechna letadla, kterým už ve vzduchu dochází palivo... Americký akční film (1988). Dále hrají B. Bedeliaová, F. Nero, W. Atherton a další. Režie R. Harlin (119 min)

 

22:40 - Železná kláda   

Hrstka mužů v čele s baronem Albanym a templářem Thomasem Marshalem se uchýlí na strategický hrad Rochester, aby bojovala proti velké přesile vojsk krále Jana. Ten sice podepsal Magnu chartu, nikterak se jí ale neřídí a terorizuje zemi... Americký historický film (2010). Hrají J. Purefoy, B. Cox, D. Jacobi, K. Marová a další. Režie J. English (116 min) (Premiéra)

 

 

Neděle 15.4.

21:10 - Na ostří nože 

Havárie letadla v mrazivé divočině Aljašky postaví proti sobě v boji o přežití bohatého intelektuála Anthonyho Hopkinse a sebevědomého módního fotografa Aleka Baldwina. Oba brzy zjišťují, že největší nebezpečí se neskrývá v přírodě, ale v lidském strachu, proradnosti a schopnosti vraždit... Americký akční film (1997). Dále hrají H. Perrineau, E. Macphersonová, L. Q. Jones a další. Režie L. Tamahori (113 min)

 

23:40 - Inferno   

Město Inferno jen těžko odolává zločineckému gangu rodiny Hoganů. Ale vojenský vysloužilec Jean-Claude van Damme se rozhodne postavit tváří v tvář této zákeřné bandě... Americký akční film (1999). Dále hrají P. Morita, D. Trejo, G. Fitzpatricková a další. Režie J. G. Avildsen (92 min)

reklama