Prima kino - Bojovníci a mrtvoly

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Prima kino o tomto víkendu bude plné mužů. V pátek se dánský princ pokusí vyřešit problém s neurozeností své krásné nevěsty v romantické komedii Princ a já 2. V sobotu se přesuneme do první poloviny min. století, v níž ožije mrtvola egyptského vezíra.

Ve filmu Mumie se vrací nebude nouze o napětí a strašidelné scény. Následovat bude akční thriller ze současnosti Voják. Jak hlavní hrdina pozná, smrtelné souboje se mohou odehrávat i daleko od míst bojového nasazení. Nedělní večer bude trochu nostalgický. Nejdříve se vrátíme do různorodých období minulosti ve vtipné komedii Noc v muzeu a hned potom se pustí do zápasů na život a na smrt slavný Barbar Conan.

 

Pátek 15.6.

20:00 - Princ a já 2   

Několik týdnů před svatbou následníka dánského trůnu a studentky medicíny se jejich vztah i budoucnost království ocitá v ohrožení. Podle starého zákona si totiž královský dědic může vzít za manželku pouze ženu urozeného původu, nebo se musí vzdát koruny. Srdci se ale nedá poroučet... Americká romantická komedie (2006). Hrají L. Mably, K. Heskinová, M. d'Aboová a další. Režie C. Cyranová (93 min) (Premiéra)

 

Sobota 16.6.

20:00 - Mumie se vrací 

Rodina Ricka O´Donnella najde při archeologickém průzkumu v Egyptě náramek, který ukazuje cestu do oázy Ahm Shere. Tam se prý skrývá Anubisova armáda, s níž je možné dobýt svět. Náramek si náhodou nasadí (a už nemůže sundat) jejich osmiletý syn, o kterého rázem začnou jevit velký zájem jak zloduch Hafez, tak znovu oživená mumie Imhotep... Pokračování amerického dobrodružného filmu (2001). Hrají B. Fraser, R. Weiszová,  J. Hannah a další. Režie S. Sommers (125 min)

 

22:50 - Voják  

John Cena je vždycky tam, kde hrozí nebezpečí, a rozhodně nepatří mezi ty, kteří hrají podle pravidel! Nyní byl ale proti své vůli odvolán z irácké mise a jeho překrásná manželka byla navíc unesena. Je čas znovu se vrhnout do boje... Americký akční thriller (2006). Dále hrají R. Patrick, K. Carlsonová a další.

Režie J. Bonito (88 min)

 

Neděle 17.6.

20:00 - Noc v muzeu 

Nový noční hlídač v muzeu Ben Stiller zjišťuje, že jen co se za posledním návštěvníkem zaklapnou dveře, zdánlivě nehybné exponáty si začnou užívat divoké noční rejdy... Americká komedie (2006). Dále hrají D. Van Dyke, R. Gervais, R. Williams, O. Wilson a další. Režie S. Levy (105 min)

 

22:20 - Barbar Conan 

Neohrožený bojovník Arnold Schwarzenegger zasvětil svůj život pomstě. Hledá a touží zničit mocného muže, který zabil jeho matku, otce a pobil i jeho lid... Americký akční film (1982). Dále hrají J. E. Jones, M. von Sydow, S. Bergmanová, B. Davidson a další. Režie J. Milius (124 min)

reklama