Prima kino - Bouřlivá dobrodružství

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Víkendové večery ve znamení Prima kina budou skutečně bouřlivé. Už v pátek nastane Soumrak mrtvých. Krvelačnou hororovou komedii v sobotu vystřídá Bouřlivé víno, výborná starší česká komedie o souboji poctivého vinaře s touhou několika jedinců na víně jen vydělat.

Z české malebné krajiny odletíme, a to téměř doslova, do pouště. Havárii letadla přežije skupinka těžařů, které může z nehostinného místa zachránit jen opětovné zprovoznění letadla. V neděli se pak můžete těšit na zázraky, a to na nejméně obvyklém místě – ve věznici s celou smrti! Nadaný odsouzenec dokáže svou podivuhodnou schopností oslovit i cynického dozorce Toma Hankse.

 

 

Pátek  3.8.

23:05 - Soumrak mrtvých   

Shaun jede v zaběhnutých kolejích a vůbec mu nepřipadá, že by měl něco změnit. Když se jeho dívka naštve a rozejde se s ním, rozhodne se ji získat zpět. Nejprve ale musí přežít útoky krvelačných zombíků... Britská hororová komedie (2004). Hrají S. Pegg, K. Ashfieldová, N. Frost a další. Režie E. Wright (96 min)

 

 

Sobota  4.8.

20:00 - Bouřlivé víno 

Moravskou vesničku rozdělí spor o vinařské družstvo na dva znepřátelené tábory. Předseda JZD a vinařský odborník v jedné osobě by rád pěstoval kvalitní víno a zakládal nové vinice, jeho odpůrci však chtějí jen rychle zbohatnout... Česká komedie (1976). Hrají V. Menšík, B. Turzonovová, J. Vala a další. Režie V. Vorlíček (128 min) (Premiéra)

 

22:50 - Let Fénixe 

Letadlo převážející skupinku těžařů havaruje nad pouští Gobi, stovky mil od původní trasy. Jedinou nadějí na přežití je sestavit z vraku nové letadlo a proklatě rychle odletět. Rozhodně rychleji, než dojdou zásoby, přijde písečná bouře nebo nepříliš přátelsky naladění mongolští pašeráci... Americký dobrodružný thriller (2003). Hrají D. Quaid, H. Laurie, T. Gibson, M. Ottová a další. Režie J. Moore (109 min)

 

 

Neděle 5.8.

20:00 - Zelená míle 

Vrchní dozorce Tom Hanks poznal už tolik odsouzených, že se z něj stal cynik, kterým neotřese ani vykonávání poprav. Nejnovější vězeň v cele smrti má ale takové schopnosti, že i tady se začnou dít zázraky... Americký film (1999). Dále hrají M. C. Duncan, D. Morse, B. Huntová a další. Režie F. Darabont (181 min)

reklama