Prima kino - Démon, tchán a bojovníci

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Na závěr tohoto týdne pro vás Prima kino připravilo filmy plné napětí a nezapomnělo ani na humor. V pátek se můžete stát svědky zběsilé pouti Warlocka – služebníka satana. Nebezpečí je jasné – zničení celého světa. Sobotní večer na chvíli napětí uvolní českou komedií Tchán.

Po úsměvných rodinných trampotách ale opět stoupne. Vodní svět s Kevinem Costnerem je totiž nejméně stejně tak neklidný jako hladina vodstva, která pokryla zeměkouli. V neděli jste pak zváni na výlet do historie. Tentokrát vás Prima kino přenese do přístavu Pearl Harbor. Rozsah tragédie, kterou přivodil japonský nálet, v sobě ukrývá nejen zničení obsáhlého dislokovaného vojenského potenciálu USA, ale zejména zmaření mnoha životních příběhů mladých mužů a žen.

 

Pátek 27.7.

23:05 - Démon Warlock 

Služebník Satana Warlock, který unikl před trestem smrti ze středověku do dvacátého století, pátrá po třech částech Ďáblovy bible. Vzácná kniha obsahuje skutečné jméno Boha, přičemž vyslovení tohoto jména pozpátku by mohlo zničit celý svět... Americký horor (1989). Hrají J. Sands, L. Singerová,R. E. Grant a další. Režie S. Miner (99 min)

 

 

Sobota 28.7.

20:00 - Tchán  

Někdy není postrachem rodiny tchyně, ale tchán. Zvláště když připravuje svatbu, která už není zapotřebí... Česká komedie (1979). Hrají J. Bláha, L. Havelková, V. Brodský, V. Kaplanová, D. Veškrnová, S. Skopal a další. Režie Z. Míka (82 min)

 

22:05 - Vodní svět 

V budoucnosti roztají ledovce a celá Země je zaplavená vodou. Lidé, kteří přežili, se přizpůsobili a žijí na lodích nebo sdruženi v koloniích na atolech. Námořník Kevin Costner se však ještě nevzdal snu najít pevnou zemi...  Americký sci-fi film (1995). Dále hrají D. Hopper, J. Tripplehornová, T. Majorinová a další. Režie K. Reynolds (130 min)

 

 

Neděle 29.7.

20:00 - Pearl Harbor 

V Evropě již naplno zuří válka, ale američtí vojáci zatím tráví mírové dny na svých základnách. Podobně jako odvěcí přátelé Ben Affleck a Josh Hartnett, kterým ovšem změní život zákeřný útok na Pearl Harbor... Americký romantický válečný film (2001). Dále hrají K. Beckinsaleová, C. Gooding Jr., J. Voight a další. Režie M. Bay (176 min)

reklama