Prima kino - Filmy, filmy, filmečky...

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Blíží se víkend a ani tentokrát Prima kino nezapomnělo na bohatou filmovou nabídku zábavy. Najdete v ní úsměvný pátek s komediemi, ve kterých bude mít hlavní slovo nejdříve Jackie Chan a jeho ztřeštěné kreace.

Hned po nich svatba okořeněná lechtivými legráckami milostného života v pokračování filmového hitu Prci, prci, prcičky. Sobota bude nabitá napětím. Během Tajemného letu bude Jodie Fosterová hledat svou nezvěstnou dceru a po ní Jackie Chan svou přítelkyni ve Městě zločinu.  V neděli se po talentové show proletíme, a to hned slavným Air Force One. Půjde ale o únos a bude záležet přímo na prezidentovi Harrisonu Fordovi, zda svou rodinu z letadla zachrání.

Pátek 7.10.

20:00 - Jackie Chan: První rána   

Jackie Chan se ve volném pokračování série Police Story snaží najít pohřešovanou nukleární hlavici, což se neobejde bez kaskadérských eskapád... Americko-hongkongská akční komedie (1996). Dále hrají J. Liu, A. Wuová, J. Petrov a další. Režie S. Tong (81 min)                                                            

23:20 - Prci, prci, prcičky 3: Svatba   

Z bouřliváků z prvních dvou dílů se již stali dospělí, ovšem stále jsou připraveni zařádit si při další velké události. Jim a Michelle se budou brát a loučení se svobodou neplánuje nikdo jiný než Stifler... Americká komedie (2003). Hrají J. Biggs, S. W. Scott, A. Hanniganová a další. Režie J. Dylan (100 min)               

Sobota 8.10.

20:00 - Tajemný let   

Na cestě z Berlína do New Yorku potká Jodii Fosterovou ta nejhorší noční můra každé matky. V rozlehlých prostorách moderního Boeingu 474 se beze stopy ztratí její šestiletá dcera. Vše ale nasvědčuje tomu, že děvčátko nikdy na palubě letadla nebylo... Americký thriller (2005). Dále hrají P. Sarsgaard, S. Bean, K. Beahanová a další. Režie R. Schwentke (94 min)                  

22:15 - Město zločinu    

V devadesátých letech se čínský mechanik Jackie Chan ilegálně přistěhuje do Japonska, kde pátrá po své přítelkyni. Jakmile zjistí, že je žena provdaná za vůdce japonské Yakuzy, rozhodne se, že tam zůstane, aby získal japonské občanství. Zároveň vezme práci jako zabiják, rychle se stane mocným a zaplete se s Yakuzou tak moc, že už není cesty zpět... Dále hrají N. Takenaka, D. Wu, J. Xuová a další. Režie T. Yee (115 min) (Premiéra)                                                                  

Neděle 9.10.

22:05 - Air Force One   

Na palubu nejlépe střeženého vládního letadla na světě pronikne skupina teroristů vedená Gary Oldmanem. Zajatý americký prezident Harrison Ford řeší osudové dilema. Odmítne požadavky            únosců, nebo je přijme a zachrání svou rodinu, která je také na palubě? Americko-německý akční thriller (1997). Dále hrají G. Closeová, W. Crewsonová, T. Everett a další. Režie W. Petersen (120 min)

reklama