Prima kino - Filmy plné talentů

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Tento víkend v neděli začíná televizní show plná talentovaných účastníků soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. I Prima kino přispěje svou troškou do mlýna, a to filmovými talenty.

V pátek můžete shlédnout skutečný příběh člověka, který si jako propuštěný učitel splnil svůj sen – stal se nejstarším zelenáčem v dějinách amerického fotbalu! V sobotu vás jistě okouzlí talentovaní herci Bruce Willis ve slavné Smrtonosné pasti a Jackie Chan jako Agent z Hongkongu.  V neděli pak, hned po prvním dílu soutěže domácích talentů, vám své herecké vlohy prokáže Denzel Washington jako detektiv ve filmu Spojenec.


Pátek 2.9.

23:15 - Nepřemožitelný   

Propuštěný učitel a příležitostný barman se rozhodne splnit si životní sen – stát se hráčem Národní fotbalové ligy. Stane se nejstarším zelenáčem v dějinách amerického fotbalu a brzy i miláčkem diváků a nakonec sportovní legendou... Americký film natočený podle skutečné události (2006). Hrají M. Wahlberg, G. Kinnear, E. Banksová a další. Režie E. Core (100 min) (Premiéra)                                                                  Sobota 3.9.

20:00 - Smrtonosná past 1   

Newyorský policista Bruce Willis přijel do Los Angles navštívit ženu, která je zrovna na vánočním večírku v mrakodrapu. Budovu však obsadí ozbrojení muži, kteří chtějí vyloupit trezor. Plán mají vypracovaný do detailu, ale s čím nepočítali, je právě Bruce Willis... Americký akční film (1988). Dále hrají A. Godunov,  A. Rickman a další. Režie J. McTiernan (127 min)                            

22:55 - Agent z Hongkongu    

Hongkongský prodavač Jackie Chan se nechtěně ocitá uprostřed války mezi korejskými a tureckými drogovými kartely, které pátrají po nově vyšlechtěném silném druhu opia... Hongkongská  akční komedie (2001). Dále hrají A. Cheung, B. J. Allan,V. Hsuová a další. Režie T. Chan (84 min)                                   


Neděle 4.9.

22:05 - Spojenec   

Detektiv Denzel Washington se musí postavit proti zřejmě nejrafinovanějšímu zločinci, s jakým se za svou kariéru střetl. Brzy si uvědomuje, že pravidla této hry na kočku a myš nejsou tak jednoznačná a že nelze přesně určit strany dobra a zla. Na první pohled dokonalý zločin může být vlastně ještě dokonalejší...  Americký akční thriller (2006). Dále hrají C. Owen, J. Fosterová, Ch. Plummer, W. Dafoe a další. Režie S. Lee (124 min)

reklama