Prima kino - Filmy se skvělou minulostí

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Prima kino pro vás připravilo na tento víkend filmy, které okouzlily už mnoho diváků. Hned první z nich - Dvanáct do tuctu 2 –pobaví v pátek příhodami velké rodiny, které klidné prožití dovolené překazí jiná povedená rodinka. Následující snímek ocení zejména milovníci válečných filmů.

Zelené barety je zavedou do válečného Vietnamu. Sobota bude ve znamení záhad. Nejdříve vám promítneme slavný film s Mattem Damonem v hlavní roli, ve kterém se objeví jako agent bez minulosti, a hned po něm Smrtící epidemii. V tomto snímku bude se zákeřným virem bojovat i legendární Dustin Hoffman. V neděli napětí z předchozích filmů nahradí úsměvný klid romantické komedie Neohlížej se.

Pátek 29.7.

20:00 - Dvanáct do tuctu 2   

Steve Martin se ženou a dvanácti dětmi si chtějí užít v rámci možností klidnou dovolenou v domku u jezera. Ale vysněné prázdniny se brzy změní v zuřivé soupeření s jinou přehorlivou rodinou... Americká rodinná komedie (2005). Dále hrají B. Huntová, E. Levy, T. Welling a další. Režie A. Shankman (90 min)                     

23:10 - Zelené barety    

Plukovník speciální jednotky americké armády John Wayne vede své vojáky do války ve Vietnamu, kde prožívají těžké chvíle... Americký válečný film (1968). Dále hrají D. Janssen, J. Hutton, A. Ray, R. St. Jacques a další. Režie J. Wayne a R. Kellogg (136 min)                                                                        

Sobota 30.7.

20:00 - Agent bez minulosti   

Rybáři vyloví z vody polomrtvého muže, který trpí naprostou ztrátou paměti. Postupně zjišťuje, že ovládá bojová umění, domluví se v několika jazycích a že si poradí s každou zbraní. To signalizuje velice nebezpečnou minulost. Ale kdo a proč ho chtěl zabít, si vybavit nedokáže... Americko-německý akční film (2002). Hrají M. Damon, F. Potenteová, Ch. Cooper a další. Režie D. Liman (114 min)                                                    

22:30 - Smrtící epidemie    

Dustin Hoffman pracuje v armádních laboratořích na výzkumu neznámých infekcí. Setkává se s vražedným virem, proti kterému se pokouší najít lék. Netuší však, že to není první setkání armády s tímto virem a že se navíc bude muset utkat i s vysokou politikou, která sleduje zcela odlišné cíle... Americký film (1995). Dále hrají M. Freeman, R. Russoová, C. Gooding Jr.                  
a další. Režie W. Petersen (123 min)                                        

Neděle 31.7.

21:40 - Neohlížej se    

Claudia žije poklidný, obyčejný život. Ale jen dokud se neobjeví Charlie. Před pár lety jí zlomil srdce a zmizel. Teď se vrátil, aby začal tam, kde předtím skončil... Americká romantická komedie (1998). Hrají L. Hollyová, K. Heffernan, M. Schulte a další. Režie E. Burns (93 min)

reklama