Prima kino - Kdo je kočka a kdo myš?

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Přesně na tuto otázku si budete moci odpovídat během sledování filmů Prima kina, které jsou připraveny na tento víkend. Nebude to ale tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.

Už v pátek se Denzel Washington bude dostávat v thrilleru Spojenec do situací, kdy si nebude jist, zda je oběť, nebo ten, kdo někoho stíhá. O něco veselejší budete mít volbu v sobotu, neboť Jason Segel, známý jako Marshall ze sitcomu Jak jsem poznal vaši matku se bude chtít odreagovat od své bývalé, která mu dala kopačky. Bohužel na dovolené se opět i s novým milencem všichni setkají. Komu budete víc přát, aby překonal rozchod? V neděli to s rozhodováním budete mít asi nejtěžší, neboť ve známé akční komedii Mr. & Mrs. Smith se do sebe pustí nejen filmový, ale dokonce skutečný pár světoznámých herců – Angelina Jolie a Brad Pitt. Kdo nad kým nakonec zvítězí, prozradí poslední film víkendového Prima kina.

 

 

Pátek 16. 11.

23:15 - Spojenec 

Detektiv Denzel Washington se musí postavit proti zřejmě nejrafinovanějšímu zločinci, s jakým se za svou kariéru střetl. Brzy si uvědomuje, že pravidla této hry na kočku a myš nejsou tak jednoznačná a že nelze přesně určit strany dobra a zla. Na první pohled dokonalý zločin může být vlastně ještě dokonalejší... Americký akční thriller (2006). Dále hrají C. Owen, J. Fosterová, Ch. Plummer, W. Dafoe a další. Režie S. Lee (124 min)

 

 

Sobota 17. 11.

23:20 - Kopačky   

Seriálová herečka Sarah a skladatel Peter jsou ukázkový pár. Tedy jen do chvíle, než Sarah odkopne Petera kvůli kontroverznímu sukničkáři. Peter se rozhodne zapomenout na zklamání na dovolené na Havaji. To by byl nejspíš skvělý nápad, pokud by tam hned první den nepotkal svou bývalou i s novým milencem... Americká romantická komedie (2008). Hrají J. Segel, K. Bellová, R. Brand, M. Kunisová a další. Režie N. Stoller (107 min) (Premiéra)

 

 

Neděle 18.11.

23:20 - Mr. & Mrs. Smith   

Angelina Jolie a Brad Pitt jsou dokonalý pár z předměstí. Tak alespoň působí, dokud o sobě nezjistí, že jsou oba agenti. Horší však je, že pracují pro konkurenční agentury a úkolem obou je sprovodit ze světa svou drahou polovičku... Americká akční komedie (2005). Dále hrají V. Vaughn, K. Washingtonová, A. Brody a další. Režie D. Liman (115 min) (Premiéra)

reklama