Prima kino - Koloběh tragédií

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Prima kino tento víkend nabídne filmy, v nichž jedna katastrofa stíhá druhou. V sobotu se budete moci ponořit do mystického příběhu s názvem Proroctví. Nalezená předpověď však nikomu neudělá radost – věští budoucnost plnou katastrof.

Denzel Washington v následujícím akčním thrilleru Déja vu se bude pokoušet zcela neobvykle zabránit neštěstí, které způsobil výbuch bomby. I neděle bude plná filmových neštěstí. Zabytí syna ve snímku Rozsudek smrti rozpoutá peklo, které si nedovedl truchlící otec při uskutečňování své odplaty představit. Nejen rodičovská láska, ale i ta k druhému člověku se může proměnit v nečekaná muka. Ve filmu Nezkrotná touha se o tom přesvědčí tři navzájem propletení milující a vřelé city odmítající lidé.

 

Sobota 12.5.

20:00 - Proroctví 

Zádumčivá školačka kdysi uložila do časové schránky list papíru, na který zapsala data katastrof, které se stanou v příštích letech, včetně místa a počtu obětí. Po padesáti letech toto proroctví rozluští astrofyzik John (Nicolas Cage), ovšem ani on sám netuší, kolik dalších a mnohem horších událostí podivný dokument předpovídá... Americko-britsko-australský film (2009). Dále hrají R. Byrneová, Ch. Canterbury, B. Mendelsohn a další. Režie A. Propas (117 min) (Premiéra)

 

22:40 - Déja vu   

Denzel Washington se s pomocí nejnovějších tajných technologií pokouší zpětně zabránit záhadnému výbuchu bomby na lodi, ke kterému došlo před čtyřmi dny. Začíná závod s časem o životy stovek nevinných lidí... Americký akční thriller (2006). Dále hrají P. Pattonová, V. Kilmer, A. Goldberg a další. Režie T. Scott (122 min)

 

Neděle 13.5.

22:15 - Rozsudek smrti   

Spokojený život rodiny Humeových se změní v okamžiku, kdy Nickovi (Kevin Bacon) před očima zavraždí syna. Zhrzený otec plánuje pomstu, netuší však, jaký koloběh tragédií spustí... Americký akční thriller (2007). Dále hrají G. Hedluhd, K. Prestonová, A. Tylerová, J. Goodmann a další. Režie J. Wan (102 min) (Premiéra)

 

00:25 - Nezkrotná touha   

Eva od dětství sní o tom, že získá lásku svého bratrance, okouzlujícího geologa Josepha. Stejný sen však vůči ní chová soused, který vlastní malou farmu. Evě mladíkova pozornost sice dělá dobře, ale nehodlá jeho city vyslyšet ani opětovat... Americko-britský film (1999). Hrají R. Graves, S. Mortonová, N. Woodeson a další. Režie E. Styles (89 min)

reklama