Prima kino: Láska a smrt

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Název nabídky Prima kina na tento víkend působí na první pohled trochu drsně, ale vězte, že se mezi nabízenými snímky nachází i několik komedií a romantických příběhů.

Už první páteční film po osmé vám vyloudí úsměv na rtech a ukáže, že skutečná láska může zdolat i řadu katastrof nakupených během svatební cesty. Zhruba hodinu před půlnocí se nálada trochu přiostří, neboť se na obrazovku připlíží Smrt v patách – thriller, v němž stíhat krutého zabijáka znamená nebezpečně zrádnou disciplínu.

 

V sobotu vás zveme na mejdan … a rovnou do Las Vegas. Vtipnou společnost vám budou dělat Ashton Kutcher a Cameron Diazová. Komediální žánr napovídá, že jejich snaha zrušit náhodně uzavřený sňatek bude okořeněna plejádou humorných situací. Stát se kvůli velké lásce zabijákem bude úděl hrdiny dalšího sobotního snímku. Jackiemu Chanovi se ve filmu Město zločinu stane nezdolným protivníkem nevyzpytatelná japonská mafie. Poradit si s takovým protivníkem bude vyžadovat nejen přesně mířené rány, ale také důmysl dravce.

 

Nedělní večer se od nevhodných společníků ze sobotní noci oprostí a bude ve znamení dobré společnosti. Mezi ní se ocitnete hned v prvním večerním snímku. V premiéře uváděná komedie V dobré společnosti vás zavede do redakce sportovního časopisu, kde budete svědky, jak spolu mohou vycházet zástupci dvou generací mužů. Problém se objeví až ve chvíli, kdy se ten mladší a výše postavený zamiluje do dcery svého staršího podřízeného. Víkendovou nabídku Prima kina uzavřeme zábavným filmem Baby máma s Tinou Feyovou v hlavní roli. Vyřešit touhu po dítěti angažováním náhradní matky nemusí být vždy ten nejvhodnější způsob, jak se přes zdravotní potíže těšit z vytouženého mateřství.

 

Pátek 18. 1.

20:15 - Líbánky  

Zamilovaný pár Tom a Sára odjíždí na svatební cestu, která ale neprobíhá úplně podle jejich plánů a představ. Dokonce by se dalo říct, že je to jedna velká katastrofa... Americko-německá romantická komedie (2003). Hrají A. Kutcher, B. Murphyová, Ch. Kane a další. Režie S. Levy (91 min)

23:10 - Smrt v patách    

Dva muži pronásledují krutého zabijáka, který prchl do hor. Každý z nich má k jeho chycení vážný důvod, ale ani jeden ho ještě nikdy nespatřil... Americký thriller (1988). Hrají S. Poitier, T. Berenger, K. Alleyová a další. Režie R. Spottiswoode (106 min)

 

Sobota 19. 1.

20:15 - Mejdan v Las Vegas  

Ashton Kutcher a Cameron Diazová se po divokém mejdanu v Las Vegas probouzejí vedle sebe a zjišťují, že se nejenom báječně pobavili, ale že se z nich stali manželé. Jenže zrušit slib, který si dali, nebude tak jednoduché... Americká romantická komedie (2008). Dále hrají R. Corddry, L. Bellová, J. Sudeikis a další. Režie T. Vaughan (97 min)

22:20 - Město zločinu    

V devadesátých letech se čínský mechanik Jackie Chan ilegálně přistěhuje do Japonska, kde pátrá po své přítelkyni. Jakmile zjistí, že je žena provdaná za vůdce japonské Yakuzy, rozhodne se, že tam zůstane, aby získal japonské občanství. Zároveň vezme práci jako zabiják, rychle se stane mocným a zaplete se s Yakuzou tak moc, že už není cesty zpět... Dále hrají N. Takenaka, D. Wu, J. Xuová a další. Režie T. Yee (115 min)

 

Neděle 20. 1.

20:15 - V dobré společnosti  

Nahradit zkušeného manažera mladým není vždy dobrý nápad. Na vlastní kůži se o tom přesvědčí i Dan, ředitel sportovního časopisu, který s příchodem nového majitele přichází o svůj post a musí se učit vycházet s novým nadřízeným. Tím se stal mladý, ambiciózní, ale osamělý Carter, který se zamiluje do jeho dcery... Americká komedie (2004). Hrají D. Quaid, T. Grace, S. Johanssonová a další. Režie P. Weitz (106 min) (Premiéra)

22:30 - Baby máma  

Tina Feyová až doposud upřednostňovala kariéru před osobním životem. Biologické hodiny však neúprosně bijí na poplach, a proto se rozhodne pořídit si potomka. Jediným řešením se pro ni stává náhradní matka. Ovšem ta, která má její dítě nosit, není zrovna ta, kterou si Kate vysnila... Americká komedie (2008). Dále hrají A. Poehlerová, D. Shepard, S. Weaverová a další. Režie M. McCullers (95 min)

reklama