Prima kino - Mamma Mia! To jsou filmy!

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Opravdu! Prima kino vás zve na skvělou zábavu připravenou pro nadcházející víkendové večery. V pátek bude nezaměnitelnou Kim Basingerovou zachraňovat ze spárů únosců nic netušící mladý surfař. V sobotu si pak budete moci zopakovat většinu hitů slavné skupiny ABBA.

Na obrazovky totiž s neobyčejnou vervou vletí Meryl Streepová a spousta dalších slavných jmen a zapívají ve filmovém muzikálu Mamma Mia! jako ještě nikdy před tím! Komu veleúspěšný muzikál nebude stačit, může se po něm ještě pustit s Melem Gibsonem do nebezpečného pátrání po vrazích jeho dcery ve snímku Na hraně temnoty. V neděli se s víkendem rozloučí Silvester Stallonne, který se ve filmu Kriminál pokusí vyrovnat s novým, velmi nepřátelským prostředím.


Pátek 11.11.

22:15- Cellular   

Kim Basingerovou přepadnou a unesou neznámí muži. Náhodou se jí podaří spojit dráty rozbitého telefonu a dovolat se na mobil mladého surfaře Ryana. On se tak stává jediným, kdo ji může zachránit, ale musí několikrát sám překročit zákon...  Americko-německý thriller (2004). Dále hrají Ch. Evans, Ch. E. Olsen, J. Statham a další. Režie R. D. Ellis (91 min)  


Sobota 12. 11.

20:00- Mamma Mia!   

Meryl Streepová vdává dceru. Jenže kdo dívku odvede k oltáři, když ani matka netuší, který že tří adeptů je otcem? Do obřadu zbývá čtyřiadvacet hodin, během nichž musí nevěsta rozlousknout, zda tu čest bude mít rozevlátý obchodník Pierce Brosnan, upjatý bankéř Colin Firth nebo svérázný dobrodruh Stellan Skarsgard...  Americko-britská hudební komedie s nezapomenutelnými hity skupiny ABBA (2008). Dále hrají A. Seyfriedová, J. Waltersová, Ch. Baranskiová a další. Režie P. Lloydová (109 min) (Premiéra)             

22:30- Na hraně temnoty   

Detektivu Melu Gibsonovi někdo zavraždil dceru. Urputné pátrání po vrazích jej vede do vysokých kruhů a pomalu zjišťuje,  že dívka vedla tajný život. Odkryla tajemství, které nemělo být nikdy odhaleno, a proto byla odstraněna. Otec je však rozhodnut pomstít ji za každou cenu! Americký thriller (2010). Dále hrají R. Winstone, D. Huston, S. Roberts a další. Režie M. Campbell (112 min) (Premiéra)         


Neděle 13.11.

23:05- Kriminál  

Sylvester Stallone má být za pár týdnů propuštěn z věznice s mírným režimem. Náhle je však převezen do drsného vězení, vedeného sadistickým ředitelem, který s ním má navíc nevyřízené účty. Tam ho čeká peklo, a to nejen ze strany ředitele, ale i dozorců a vězňů... Americký thriller (1989). Dále hrají D. Sutherland, T. Sizemore, D. Fluegelová a další. Režie J. Flynn (105 min)

reklama