Prima kino - Mega dobrodružství v čele s Avatarem

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

O tomto víkendu vás čeká v Prima kině mega zajímavá nabídka filmů. V pátek se s Nicole Kidmanovou můžete stát nevhodnými svědky domlouvání vraždy. Záleží jen na duchapřítomnosti Nicole a zkušenostech agenta FBI Seana Penna, zda unikne smrti.

Sobota se nese ve znamení veleúspěšného filmového trháku AVATAR. Jedinečný film vás zavede na vzdálený měsíc Pandora, kde se můžete nechat unášet variacemi pestrobarevného světa a zvyky mírumilovných modrých obyvatel. Na čí stranu se přidáte až se lidé rozhodnou kvůli zisku z těžby vzácného nerostu tento neobvyklý svět souladu a harmonie zničit? Pokud jste se nevyčerpali při obraně kmene Na’vi a jeho domova, máte ještě šanci být svědky napínavého thrilleru Hitman. O nedělním večeru na vás pak čeká Česká spojka – akční komedie, která díky vynikajícímu hereckému obsazení v čele s Anthony Hopkinsem slibuje nejen opravdovou zábavu, ale i nevšední napětí.

 

Pátek 2.11.

23:15 - Tlumočnice 

Tlumočnice OSN Nicole Kidmanová náhodou vyslechne rozhovor v neobvyklém dialektu, ve kterém je domlouvána vražda jistého afrického prezidenta. Záhy se stane terčem neznámých zabijáků. Dokáže ji ochránit agent FBI Sean Penn? Americko-britsko-francouzský kriminální film (2005). Dále hrají C. Keenerová, C. Cook, G. Hartus a další. Režie S. Pollack (124 min)

 

 

Sobota 3.11.

20:00 - Avatar   

Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou pobývat pouze v podobě avatarů – genetických dvojníků, jejichž fyzická schránka je stejná jako obyvatel Pandory. Původně vědecký výzkum se ale zvrhne v honbu za vzácným nerostem a idylický svět se ocitá v ohrožení... Americko-britský velkofilm (2009). Hrají S. Wortington, Z. Saldanaová, S. Weaverová, M. Rodriguezová a další. Režie J. Cameron (155 min) (Premiéra)

 

23:35 - Hitman 

Agent 47 (Timothy Olyphant) byl zrozen jako nástroj pro zabíjení. Je přesný, důsledný, spolehlivý, nedá se vystopovat a nemá emoce. Jeho úkolem je zavraždit ruského prezidenta. Něco se ale zvrtne - a záhy má v patách nejen armádu a Interpol, ale i ruskou mafii... Americko-francouzský akční thriller (2007). Dále hrají O. Kurylenková, D. Scott, R. Knepper a další. Režie X. Gens (89 min)

 

 

Neděle 4.11.

22:15 - Česká spojka 

Vysloužilý agent CIA Anthony Hopkins musí ze sarkastického zlodějíčka udělat sofistikovaného a fikaného špiona, který má nahradit zavražděného bratra – identické dvojče. Na tento šílený úkol má však pouhých devět dní... Americká akční komedie (2002). Dále hrají Ch. Rock, G. Macht a další. Režie J. Schumacher (112 min)

reklama