Prima kino - Milá holčička, policisté a zhrzený milenec

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

V sobotu si pro vás připravilo Prima kino komedii, ve které malá holčička změní dokonale rozjetý bohémský život drsného hráče amerického fotbalu. Na druhé straně hrdina následujícího akčního filmu Max Payne si o své zesnulé dceři a manželce může nechat jen zdát.

Konečně však rozmotává další kriminální případ, který by mohl objasnit i smrt jeho nejbližších. Rovněž neděle bude ve znamení napínavých příběhů, v nichž se hrdinové budou muset poprat nejen se zločinci, ale také s city ke svým nejbližším. Eddie Murphy se bude snažit v Policajtovi ze San Franciska osvobodit svou milenku, naopak zloděje Neda v následujícím snímku s názvem Mrazení u srdce jeho milenka zradí a velmi těžko se mu bude dařit získat zpět svou část lupu.

 


Sobota 5.5.

20:00 - Plán hry    

Joe Kingman hraje americký fotbal. Je králem večírků a snem snad každé ženy. Rodinný život by mu byl jen překážkou. To vše vezme za své, když za ním přijde roztomilá holčička a oznámí mu, že je jeho dcera a potřebuje, aby se o ni měsíc staral... Americká komedie (2007). Hrají D. Johnson, K. Sedgwicková, M. Chestnut, R. Sanchezová a další. Režie A. Fickman (106 min) (Premiéra)

22:25 - Max Payne    

Svérázný policista Max Payne se pouští do vyšetřování série záhadných vražd, které by mohly souviset i se smrtí jeho ženy a dítěte. A protože už nemá co ztratit, jde za pravdou za každou cenu... Americko-kanadský akční film (2008). Hrají M. Wahlberg, M. Kunisová, B. Bridges a další. Režie J. Moore (100 min) (Premiéra)
 


Neděle 6.5.

22:15 - Policajt ze San Franciska  

Eddie Murphy v roli svérázného kriminalisty, který se snaží dopadnout zvlášť nebezpečného zločince. Toho ale jen tak něco nezastaví a jako rukojmí neváhá použít policistovu milenku... Americký akční thriller (1997). Dále hrají K. Miyoriová, A. Evans, J. Carpenter a další. Režie T. Carter (113 min)

00:40 - Mrazení u srdce    

Milenci Ned a Jude přepadnou klenotnictví, kde za sebou nechají tři mrtvé, a s obrovským lupem prchají před policií. Podlá Jude se však nehodlá s milencem dělit a za zběsilé jízdy ho vyhodí z auta... Americký thriller (1998). Hrají D. Caruso, K. Lynchová, S. Dashová a další. Režie J. Ridley (93 min)

reklama