Prima kino - Můj filmový život

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Až shlédnete nabídku Prima kina na tento víkend, můžete zůstat v klidu – váš filmový život dostane výborné živiny pro další běh! Tato slovní hříčka chce jen odkázat na skvělé snímky, jež jsou tentokrát připraveny k odvysílání. V pátek a v sobotu se setkáte s agentem jménem Jason Bourne.

Nejdříve si budete moci oprášit počátek jeho příběhu s pátečním filmem Agent bez minulosti. V sobotu po desáté pak můžete ve sledování divoké životní pouti tohoto neobvykle nadaného muže pokračovat se snímkem Bournův mýtus. Mezi tím si ale oddechněte. V sobotu od osmi vás zveme do Řecka, kde se chce hlavní představitelka trochu zotavit ze svých trablů v komedii Můj život v Ruinách. Závěr víkendu nakonec ozdobí nejdříve velkofilm Austrálie s Nicole Kidmanovou v hlavní roli a následně thriller Pomsta, v němž excelují Kevin Costner a Anthony Quinn.

 

 

Pátek 31.8.

23:05 - Agent bez minulosti 

Rybáři vyloví z vody polomrtvého muže, který trpí naprostou ztrátou paměti. Postupně zjišťuje, že ovládá bojová umění, domluví se v několika jazycích a že si poradí s každou zbraní. To signalizuje velice nebezpečnou minulost. Ale kdo a proč ho chtěl zabít, si vybavit nedokáže... Americko-německý akční film (2002). Hrají M. Damon, F. Potenteová, Ch. Cooper a další. Režie D. Liman (114 min)

 

 

Sobota 1.9.

20:00 - Můj život v ruinách

Georgia se stěhuje do Řecka, aby tu jako průvodkyně turistů znovu objevila krásy této starobylé země. Turisté, které provází, se však více než o dějiny zajímají o nákupy. Zdá se, že ani tady se Georgia svého štěstí nedočká... Americko-španělská romantická komedie (2009). Hrají N. Vardalosová, R. Dreyfuss, A. Georgoulis a další. Režie D. Petrie (91 min) (Premiéra)

 

22:10 - Bournův mýtus 

Hrdina filmu "Agent bez minulosti" se vrací! Bývalý profesionální zabiják Jason Bourne nadále prchá před svou minulostí, která jej opět dohání... Americko-německý thriller (2004). Hrají M. Damon, F. Potenteová, B. Cox, J. Stilesová a další. Režie P. Greengrass (104 min)

 

 

Neděle 2.9.

20:00 - Austrálie   

Těsně před druhou světovou válkou odjíždí lady Sarah Ashleyová do Austrálie za svým manželem, který se zde snaží narušit monopol všemocné dobytkářské společnosti. Revolta ho však stojí život a Sarah se rozhodne pokračovat v jeho plánu... Americko-britsko-australský historický film (2008). Hrají N. Kidmanová, H. Jackman, D. Wenham a další. Režie B. Luhrmann (159 min) (Premiéra)

 

23:25 - Pomsta 

Kevin Costner opouští po letech námořnictvo a vydává se navštívit mocného, ale nebezpečného mexického obchodníka Anthony Quinna. Potíže na sebe nenechají dlouho čekat, neboť ho začne silně přitahovat hostitelova krásná manželka... Americký thriller (1988). Dále hrají M. Stoweová, T. Milian, J. Martínez, J. Gammon a další. Režie T. Scott (119 min)

reklama