Prima kino - Mumie a ďáblové

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Prima kino opět rozšířilo nabídku filmů i o páteční večer. Právě během něj na vás čeká snímek s názvem Rozchod. Za nepříjemným názvem se ale skrývá romantická komedie se slavným hereckým obsazením – Jennifer Anistonová a Vince Vaughn. Sobota bude večer napěchovaná napětím a záhadami.

Jak jinak uvést slavný dobrodružný film Mumie a po něm neméně proslulý pár vyšetřovatelů, kteří se pustí do dalšího tajemného případu, Muldera a Scullyovou? Ve filmu Akta X: Chci uvěřit půjde o únos přímo jedné z agentek FBI. Nedělní večer nabídne směs zábavy a děsu. Nejdříve vás skvělá Meryl Streepová provede světem módy v proslulém snímku Ďábel nosí Pradu a po něm se pustí jedna z obětí ukrutností podivného Hannibala pomstít své utrpení. Pod jednoduchým názvem Hannibal se však skrývá otázka, zda je pomsta na tak ukrutném a vychytralém zločinci vůbec možná!

 

Pátek 8.6.

20:00 - Rozchod 

Jennifer Anistonová a Vince Vaughn se měli tak rádi, že si společně pořídili byt. Zatímco hnízdečko jim vydrželo, láska nikoliv. Protože se ale ani jeden z nich nechce vystěhovat, pustí se do psychologické války, jejímž cílem je vyhnat toho druhého z bytu... Americká romantická komedie (2006). Dále hrají J. L. Adamsová, N. Aumanová, C. Hauser a další. Režie P. Reed (102 min)

 

Sobota 9.6.

20:00 - Mumie 

V roce 1923 pátrá v Egyptě skupina archeologů po tajemství zmizelého města Hamunaptra, kde je v jedné hrobce nalezena mumie faraonova kněze Imhotepa. Její nálezci jí sice vrátí život, za to je ale čeká smrtelné nebezpečí... Americký dobrodružný film (1999). Hrají B. Fraser, R. Weiszová, J. Hannah a další. Režie S. Sommers (120 min)

 

22:40 - Akta X: Chci uvěřit   

Agenti Mulder a Scullyová se opět vracejí, aby vyřešili případ spadající pod Akta X. V jediném okamžiku byla totiž uprostřed mrazivé zimy a za tajuplného klidu unesena agentka FBI. A nejedná se o obyčejný únos... Americko-kanadský scfi-fi thriller (2008). Hrají D. Duchovny, G. Andersonová, A. Peetová, B. Connolly a další. Režie Ch. Carter (101 min) (Premiéra)

 

Neděle 10.6.

20:00 - Ďábel nosí Pradu 

Šéfredaktorka vlivného módního časopisu Meryl Streepová ovládá okolí totální hrůzovládou, spočívající zejména ve věčném přikazování a v pohrdavém shazování všeho a všech. Její další obětí se má stát nová asistentka Anne Hathawayová. Dokáže se jí vzepřít? Americký film (2006). Dále hrají S. Tucci, E. Bluntová, A. Grenier a další. Režie D. Frankel (105 min)

 

22:20 - Hannibal     

Dr. Hannibal Lecter se po letech vrací na seznam nejhledanějších zločinců a rozehrává další rafinovanou smrtící hru. Po útěku z vězení se uchyluje do Itálie, kde se vydává za znalce umění. Jediná přeživší oběť ale prahne po pomstě... Americko-britský kriminální thriller (2001). Hrají A. Hopkins, J. Mooreová, G. Oldman, R. Liotta a další. Režie R. Scott (127 min)(Premiéra)

reklama