Prima kino na čtyřech kolech

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

O tomto víkendu se skutečně ocitne Prima kino na čtyřech kolech. V pátek příznivce adrenalinu potěší svým premiérovým 3. dílem film Taxi a po Show Jana Krause zas nadšence těžkých sportovních i lidských bojů určitě zaujme snímek Cesta za vítězstvím.

Sobota po osmé hodině večer bude patřit snad celé rodině, přijedou totiž Auta – slavný animovaný film. Po té, co děti půjdou spát, můžete si ještě užít trochu nefalšovaného napětí. Film Miami Vice s Jamiem Foxxem a Colinem Farrellem ukáže boj policistů v utajení, které prozradí nešťastné setkání s manželkou mafiána. Neděle bude ve znamení romantické Mandolíny kapitána Corelliho, slavného filmu s neméně slavnými jmény jako Penélope Cruzová  a Nicolas Cage.


Pátek 8.7.

20:00 - Taxi 3   

Věčně popletený policista Émilien a taxikář Daniel chytají nebezpečný gang, který se dokáže nabourat do banky pomocí monster trucků, nebo naopak v nevinném převlečení za Santa Clause... Francouzská komedie (2003). Hrají S. Naceri, F. Diefenthal, E. Sjöbergová, M. Cotillardová a další. Režie G. Krawczyk (84 min) (Premiéra)  

23:05 - Cesta za vítězstvím   

V roce 1966 trenér basketbalového týmu v Texasu najme černošské hráče, aby postavil kvalitní tým. Zpočátku se setká s velkou nevolí obecenstva i sponzorů, ale nikdo neměl ani nejmenší tušení, kam až se dokážou dostat... Americký film natočení podle skutečných událostí (2006). Hrají J. Lucas, D. Luke, J. Voight, E. Deschanelová a další. Režie J. Gartner (113 min) (Premiéra)              


Sobota 9.7.

20:00 - Auta   

Sebevědomý závoďák Blesk chce za každou cenu vyhrát Závod o zlatý píst. Cestou na pohár se ale ztratí a omylem se dostane až do zapadlého městečka. Najde tam skutečné přátele a uvědomí si, že vítězství není vždycky to nejdůležitější? Americká animovaná rodinná komedie (2006) (113 min) (Premiéra)                       

22:30 - Miami Vice    

Detektivové Jamie Foxx a Colin Farrell pracují v utajení na odhalení bandy pašeráků drog a vrahů. Akce probíhá úspěšně, ale jen do doby, než jeden z nich pozná krásnou manželku obávaného mafiána. Hra na ostří nože se pro oba policisty stává každodenním životem a je jen otázkou času, kdy je zločinci odhalí... Americký akční thriller (2006). Dále hrají L. Gongová, L. Tosar, N. Harrisová a další. Režie M. Mann (127 min)                     


Neděle 10.7.

21:40 - Mandolína kapitána Corelliho    

Píše se rok 1940 a na řeckém ostrově Kefalonie žije doktor Iannis se svou krásnou dcerou Pelagií (Penélope Cruzová). Ta se i přes nenávist, kterou hrdí Řekové chovají vůči Italům, na první pohled zamiluje do vynikajícího hráče na mandolínu a milovníka opery Antonia Corelliho (Nicolas Cage), mladého kapitána dělostřeleckého pluku, který přijel ostrov obsadit. Válka však ještě neřekla poslední slovo... Americký romantický válečný film (2001). Dále hrají Ch. Bale, J. Hurt, G. Skiadaressis a další. Režie J. Madden (124 min)

reklama