Prima kino - Náhlá smrt nudy

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

V Prima kině jsou na tento víkend připraveny lákavé filmy, u kterých se rozhodně nebudete nudit. O sobotním večeru na vás čeká zápas dvou svéhlavých osobností – špičkového záchranáře Kevina Costnera a plaveckého šampiona Ashtona Kutchera.

V neděli se můžete nejdříve těšit na thriller, ve kterém bude devítiletého autistického génia ochraňovat agent FBI Bruce Willis ve spletitém téměř špionážním příběhu. Po něm na vás čeká další akční snímek, tentokrát s Jeanem-Claudem Van Dammem. Ten se pokusí zbavit vyprodaný zimní stadion teroristů.

 

 

Sobota 31.3.

22:25 - Záchranáři 

Špičkový záchranář Kevin Costner přišel během nepovedené akce o celý svůj tým. Proti své vůli je poté přeřazen na místo instruktora v elitním výcvikovém centru pro mladé adepty. Jak s jeho nekonvenčními metodami zacloumá domýšlivý plavecký šampion Ashton Kutcher, který má potenciál stát se nejlepším z nejlepších? Americký akční film (2006). Dále hrají S. Wardová, M. Sagemillerová a další. Režie A. Davis (134 min)

 

 

Neděle 1.4.

21:10 - Mercury 

Devítiletý chlapec dešifroval přísně tajný kód Mercury a stává se vysoce nepohodlným svědkem. Geniálně nadaného, ale autistického chlapce dostal za úkol ochránit agent FBI Bruce Willis. Brzy se i on dostává do konfliktu se zájmy vlády... Americký thriller (1998). Hrají A. Baldwin, K. Dickensová, M. Hughes a další. Režie H. Becker (107 min)

 

23:35 - Náhlá smrt 

Během rozhodujícího utkání Stanleyova poháru obsadí zimní stadion banda zákeřných teroristů. Jediný, kdo se jim dokáže postavit, když i policie je bezmocná, je požární technik Jean-Claude Van Damme... Americký akční thriller (1995). Dále hrají P. Boothe, R. J. Barry, W. Wrightová, R. Malinger a další. Režie P. Hyams (106 min)

reklama