Prima kino - Nebezpečí téměř reálné!

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

O tomto víkendu se budete moci s hrdiny filmů dostat do téměř reálného ohrožení, v neděli si pak připomeneme zfilmovaný příběh cestujících jednoho z letadel během 11. 9. 2001.

V Prima kině vás však před tím, v pátek, čeká nebezpečí v podobě nepřeberného množství slov, které bude mít v kriminální komedii Drž hubu! na svědomí Gérard Depardieu. V sobotu se opět s Brucem Willisem pustíme do záchrany lidských životů, a to nejen na letišti, ale také ve vzduchu nad ním. Po druhém pokračování Smrtonosné pasti se můžete těšit na další akční film - 60 sekund, tentokrát ovšem s Nicolasem Cagem a Angelinou Jolie. Na konec víkendu, po talentovém klání, na vás čeká zdařilá filmová rekonstrukce událostí 11. září v USA ve snímku Let číslo 93.    


Pátek 9.9.

23:15 - Drž hubu!   

Prostoduchého zlodějíčka Gérarda Depardieua nemůže nikdo vystát. Tedy až na starého známého ze školních let, lupiče Jeana Rena, se kterým se rozhodne otevřít bistro. A to za každou cenu… Francouzská kriminální komedie (2003). Dále hrají J. P. Malo, A. Recoing, L. Varelaová a další. Režie F. Veber (84 min)                   


Sobota 10.9.

20:00 - Smrtonosná past 2   

Jsou opět Vánoce a Bruce Willis čeká na svou ženu na letišti. To však obsadí teroristé a zcela ochromí leteckou dopravu. Nezbývá tedy nic jiného než se opět pustit do boje a zachránit všechna letadla, kterým už ve vzduchu dochází palivo... Americký akční film (1988). Dále hrají B. Bedeliaová, F. Nero, W. Atherton a  další. Režie R. Harlin (119 min)                                                

22:45 - 60 sekund                                                        

Nicolas Cage býval tím nejlepším zlodějem aut ve Státech. Teď už sice nějaký čas seká dobrotu, ale pod slupkou stále číhá dravec připravený kdykoliv zaútočit. To se hodí ve chvíli, kdy se jeho mladší bratr zaplete s krutým gangsterem. Se starou partou kamarádů v čele s Angelinou Jolie je načase připoutat se a šlápnout na plyn... Americký akční film (2000). Dále hrají G. Ribisi, S. Caan, J. Duval a další. Režie D. Sena (113 min) (Premiéra)                                                                  


Neděle 11.9.

22:05 - Let číslo 93    

11. září 2001 se letu United 93 zmocnili arabští teroristé. Film zachycuje nejen osudy cestujících, ale i situaci ve střediscích letového provozu a v armádě po útoku prvních tří letadel na Světové obchodní centrum v New Yorku a na Pentagon...  Americko-francouzsko-britský film inspirovaný skutečnou událostí (2006). Hrají J. J. Johnson, P. Boothe, K. Hodgeová a další. Režie P. Greengrass (106 min)

reklama