Prima Kino - Nebezpečí v nejlepší společnosti

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

V Prima kině na konci tohoto týdne bude pěkně horko! V pátek na vás čeká hororové Chvění. Řádění příšer v malém městečku však bude podáno s humorem. V sobotu zahraje první večerní film na strunu dobrodružství - lidi se schopností teleportace se totiž chystá jedna organizace za každou cenu izolovat.

Napětí nepovolí ani v sobotu v noci, Anthony Hopkins a psychiatr, který jej vyšetřuje, před vámi odhalí jedinečný Instinkt. V neděli se pak můžete těšit na pokračování úspěšného příběhu o mumii, tentokrát s názvem Mumie se vrací.

 

Pátek 17.6.

23:15 - Chvění    

Poblíž městečka ztraceného uprostřed pouště se objeví podivné podzemní příšery, které mají zálusk na hrstku místních obyvatel... Americká hororová komedie (1990). Hrají K. Bacon, F. Ward, F. Carterová a další. Režie R. Underwood (92 min)

                  
Sobota 18.6.

20:00 - Jumper   

Toho dne, kdy v sobě čtrnáctiletý David objeví schopnost teleportace, se stane jedním z nejhledanějších lidí na světě. Takzvaní „skokani“ byli totiž označeni jako extrémně nebezpeční a speciální organizace má dohlédnout na jejich úplnou eliminaci... Americký dobrodružný film (2008). Hrají H. Christensen, J. Bell, R. Bilsonová, S. L. Jackson a další. Režie D. Liman (85 min)(Premiéra)                                                                  

22:05 - Instinkt    

Antropolog Anthony Hopkins byl váženým vědcem, který zkoumání života goril obětoval skoro vše. Pak ale v sebeobraně v džungli zabil dva lidi a dostal se do vězení. Zvláštního případu se ujímá ambiciózní psychiatr... Americký thriller (1999). Dále hrají C. Gooding Jr., D. Sutherland, M. Tierneyová a další. Režie J. Turteltaub (119 min)                                               


Neděle 19.6.

20:00 - Mumie se vrací    

Rodina Ricka O´Donnella najde při archeologickém průzkumu v Egyptě náramek, který ukazuje cestu do oázy Ahm Shere. Tam se prý skrývá Anubisova armáda, s níž je možné dobýt svět. Náramek si náhodou nasadí (a už nemůže sundat) jejich osmiletý syn, o kterého rázem začnou jevit velký zájem jak zloduch Hafez, tak znovu oživená mumie Imhotep... Pokračování amerického dobrodružného filmu (2001). Hrají B. Fraser, R. Weiszová, J. Hannah a další. Režie S. Sommers (125 min)

reklama