Prima kino - Ostří hoši, Popelka a divné kočky

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Přesně na tyto postavy se můžete těšit v programu Prima kina na tento víkend. Ostřílený Arnold Schwarzenegger se v pátek v Rudém horku promění v sovětského policistu, rány bude ale rozdávat světové!

Někdy mohou muži dokázat svoji sílu, vytrvalost a odvahu v úplně jiných situacích než při honbě za zločinci - Ben Affleck se v sobotu stane Tátou na plný úvazek. I po této komedii bude ústředním tématem vztah dospělého a dítěte, půjde ale o únos. Denzel Washington ve filmu Muž v ohni neušetří nikoho, kdo je do této špinavé věci namočen. S nedělním večerem vklouzneme nejdříve v Moderní popelce do pohádky a následně do nezvyklých strašidelných situací v hororu Kočičí lidé.

 

Pátek 17.2.

23:10 - Rudé horko 

Sovětský policista Arnold Schwarzenegger je vyslán do Ameriky, aby zde našel uprchlého drogového dealera a přivedl ho zpět do Ruska. Podaří se mu úkol splnit? Americká akční komedie (1988). Dále hrají J. Belushi, P. Boyle, E. O´Ross a další. Režie W. Hill (100 min)

 

Sobota 18.2.

21:10 - Táta na plný úvazek 

Ben Affleck pracuje v New Yorku, kde se mu slibně rozjíždí kariéra. Nečekaně mu však při porodu zemře žena a starost o novorozeně zůstává na něm. Opouští svět, který ho tolik naplňoval, a stěhuje se ke svému otci do New Jersey, kde hodlá začít nový život výchovou malé dcerky...  Americká romantická komedie (2004). Dále hrají J. Biggs, J. Lopezová, L. Tylerová a další. Režie K. Smith (99 min) (Premiéra)

 

23:20 - Muž v ohni   

Bývalý vládní agent Denzel Washington má v Mexiku hlídat malou Pitu jako osobní strážce. Když se mu to nepodaří a dívka je unesena, rozhodne se pomstít a zabít každého, kdo měl s jejím zmizením něco společného... Americko-britský thriller (2004). Hrají D. Washington, M. Anthony, D. Fanningová a další. Režie T. Scott (141 min) (Premiéra)

 

Neděle 19.2.

21:10 - Moderní Popelka 

Středoškolačka Hilary Duffová musí doma snášet nekonečné ústrky od své zlé macechy a nevlastních sester. Její jedinou radostí je dopisování s neznámým přítelem, ze kterého se vyklube přitažlivý a na škole populární spolužák - hotový princ... Americko-kanadská romantická komedie (2004). Dále hrají Ch. M. Murray, D. Byrd, R. Kingová a další. Režie M. Rosman (92 min)

 

23:10 - Kočičí lidé 

Krásná Nastassja Kinski přijíždí za bratrem, kterého nikdy neviděla. Ten se však chová velmi podivně a i ona si na sobě po nějakém čase všimne zvláštního chování. Má to něco společného s všudypřítomnými divokými šelmami? Americký horor (1982). Dále hrají M. McDowell, J. Heard, A. O´Tooleová a další. Režie P. Schrader (114 min)

reklama