Prima kino - Ostrý závan akčního napětí

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

O tomto víkendu budete v Prima kině svědky skutečné akční podívané. V sobotu se o ni postará Sylvester Stallone ve třetím pokračování filmů o odvážném bojovníkovi Rambovi. Po něm budete moci trochu napětí uvolnit a při komedii Kdo hulí, ten umí nabrat síly na nedělní večer.

Na konci víkendu se totiž setkáte se vzrušujícím příběhem o Terminátorovi, tentokrát s podtitulem Den zúčtování, a po půlnoci v kriminální komedii Superpoldové s akčním příběhem, který však nebude postrádat také pořádnou porci humoru.

 

Sobota 24.3.

21:10 - Rambo III 

Sylvester Stallone jede tentokrát do Afghánistánu zachránit svého velitele Trautmana, který je zde držen jako rukojmí. V cestě mu ale stojí spousta překážek, a navíc ho ještě pronásledují sovětští vojáci... Americký akční film (1988). Dále hrají R. Crenna, K. Smith a další. Režie P. MacDonald (98 min)

 

23:25 - Kdo hulí, ten umí   

Věčně zhulení Afroameričané Silas a Jamal se díky pomoci ducha Ivoryho dostanou na prestižní Harvardskou univerzitu. Svěží, marihuanou vonící vítr, který do starobylé školy vnesou, se ale vůbec nezamlouvá tamějšímu děkanovi... Americká komedie (2001). Hrají Method Man, Redman, H. Elizondo a další. Režie J. Dylan (90 min)

 

Neděle 25.3.

21:10 - Terminátor 2 - Den zúčtování   

Od souboje Sarah Connorové s terminátorem uplynulo téměř deset let. Ale noční můra začíná znovu! Z budoucnosti je vyslán nový model terminátora, který má za úkol zabít jejího syna Johna, budoucího vůdce vzpoury proti robotům. Bitva o budoucnost začíná... Americký akční thriller (1991). Hrají A. Schwarzenegger, L. Hamiltonová, E. Furlong, R. Patrick a další. Režie J. Cameron (147 min)

 

00:25 - Superpoldové   

Oddělení dálniční policie se má zrušit, protože nevykazuje uspokojivé výsledky. Když policisté objeví zásilku drog, jsou si jisti, že si vyřešením případu zachrání místa. To by však nesměli existovat jejich úhlavní nepřátelé – městská policie... Americká kriminální komedie (2001). Hrají J. Chandrasekhar, S. Lemme, K. Heffernan a další. Režie J. Chandrasekhar (96 min)

reklama