Prima kino - Osudy darebáků a hrdinů

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Osudy zlosynů i těch, kteří mají dobrou vůli a schopnost pomoci budou pomyslnou červenou nití dalších filmů Prima kina, tentokrát připravených na nejbližší víkend. V pátek večer bude obcházet kolem řeky, kde loví prostitutky své zákazníky, Vrah od Green River.

Napětí pátečního thrilleru uvolní sobotní večer aspoň na chvíli. Na Prima family totiž opět připlují Piráti z Karibiku, nyní s podtitulem Truhla mrtvého muže. Pohádkové dobrodružství se po jedenácté večer změní v drama, v němž bude stěžejní roli hrát smrtelný virus. Film Soudný den nás zavede do Velké Británie, kterou zachvátila záhadná choroba a najít na ni lék je spojeno s život ohrožujícím nebezpečím.  Na konec víkendu se budete moci spolu s filmem Kurýr 2 vžít do role zachránce malého uneseného chlapce. Společníkem Vám přitom nebude nikdo méně zdatný, než skvěle vycvičený Jason Statham.

 

 

Pátek 12.10.

22:55 - Vrah od Green River   

U řeky Green River je nalezeno několik zavražděných prostitutek. Vyšetřování případu přinese nečekané závěry a k jeho rozuzlení nemalou měrou přispěje i známý sériový vrah, který čeká ve věznici na trest smrti... Americký kriminální thriller (2004). Hrají B. Greenwood, S. Jaeger, S. Manninenová a další. Režie B. Eagles (87 min)

 

 

Sobota 13.10.

20:00 - Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže 

Kapitánu Jacku Sparrowovi (Johnny Depp) se sice podařilo zlomit prokletí Černé perly, avšak nyní musí čelit mnohem děsivější hrozbě – ukáže se, že Jack se upsal krví legendárnímu Davymu Jonesovi, který je vládcem oceánských hlubin a kapitánem tajemné lodě Bludný Holanďan. Pokud se Jackovi nepodaří najít způsob jak se z této dohody vyvázat, bude nucen strávit celý posmrtný život jako otrok v Jonesových službách... Americký dobrodružný film (2006). Dále hrají O. Bloom, K. Knightleyová, B. Nighy, S. Skarsgard a další. Režie G. Verbinski (145 min)

 

23:20 - Soudný den    

Smrtelný virus vyhladil většinu Británie. Vláda proto vystaví zeď a izoluje nakažené ve Skotsku. Po letech se však virus opět vrací do Londýna, a proto je potřeba najít lék. Ten se mezitím objevil právě na severu země, kde přestaly platit veškerá pravidla a zákony... Britsko-americko-jihoafricko-německý film (2008). Hrají R. Mitraová, M. McDowell, B. Hoskins a další. Režie N. Marshall (105 min) (Premiéra)

 

 

Neděle 14.10.

22:15 - Kurýr 2 

Jason Statham převáží jako nájemný kurýr ty nejnebezpečnější zásilky. A ve svém oboru je špička. Když unesou syna jednoho z klientů, musí využít všech svých schopností, aby ho zachránil a překazil plány únosců... Americko-francouzský akční thriller (2005). Dále hrají A. Gassman, A. Vallettaová, K. Nautaová, M. Modine a další. Režie L. Leterrier (84 min)

reklama