Prima kino - Plavba filmovým oceánem

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Prima kino vás zve na filmovou plavbu. Nejdříve přistaneme v Hongkongu. V pátek tak budete svědky msty policejního inspektora, který smrt svých kolegů nenechá jen tak. V sobotu ve 20:00 zamíříme se slavnou lodí Titanic na sever, kde mrazivé vlny ukončí vztah nezapomenutelné dvojice milenců.

Láska má mnoho podob, a tak po Titanicu vplujeme do úsměvných vod neukojitelné touhy jednoho z lovců žen. Pozdní sobotní komedii vystřídá v neděli po prvním dílu minisérie Ptáci v trní snímek Pomsta. Kevin Costner se zamiluje ženy nebezpečného mexického obchodníka a rozbouří tak vlny vášně.

Pátek 1.7.

23:10 - Strach nad Hongkongem   

Z policejního inspektora Čchana (Jackie Chan) se stala troska. Neznámý gang mu přímo před očima vyvraždil celý jeho tým. S pomocí mladého policisty se po roce znovu pouští do vyšetřování, aby pomstil smrt kolegů... Čínsko-hongkongský akční film (2004). Dále hrají N. Tse, Ch. Yeungová, Ch. Choiová, D. Wu a další. Režie B. Chan (118 min) (Premiéra)            

               

Sobota 2.7.

20:00 - Titanic   

Chudý Leonardo di Caprio se zamiluje do dívky z vyšší společnosti. Loď Titanic, na které společně cestují, se však nezadržitelně blíží k osudnému ledovci... Americký romantický film ověnčený rekordními 11 Oscary (1997). Dále hrají K. Winsletová, B. Zane, K. Batesová a další. Režie J. Cameron (187 min)                                                                   

23:55 - Lovec žen    

Dray má jen jeden životní cíl – být lovcem a každý večer ulehnout s jinou ženou. Musí ale dávat pozor, aby se jeho snoubenka nic nedozvěděla... Americká komedie (1997). Hrají B. Bellamy, N. Desselleová, M. Morrowová a další. Režie L. C. Martin (91 min)

                                                      

Neděle 3.7.

21:40 - Pomsta   

Kevin Costner opouští po letech námořnictvo a vydává se navštívit mocného, ale nebezpečného mexického obchodníka Anthony Quinna. Potíže na sebe nenechají dlouho čekat, neboť ho začne silně přitahovat hostitelova krásná manželka... Americký thriller (1988). Dále hrají M. Stoweová, T. Milian, J. Martínez, J. Gammon a další. Režie T. Scott (119 min)

reklama