Prima kino - Pohádky, panic a bestiální vrah

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Se začátkem letních prázdnin myslelo Prima kino hodně na celou rodinu a zvláště na děti. Připravilo tak pro vás dva pohádkové příběhy.

V sobotu se od 20.00 hod. představí Adam Sandler jako uhrančivý vypravěč pohádek v komedii Pohádky na dobrou noc, v neděli se pak ve stejný čas vrátí na obrazovky princezna Mia v pokračování úspěšného Deníku princezny, tentokrát s podtitulem Královské povinnosti. Aby ale ani rodiče nepřišli zkrátka, mohou se v rámci Prima kina těšit na lechtivou komedii a napínavý thriller. V sobotu se v komedii 40 let panic konečně rozhodne zastydlý Andy k intimnímu sblížení s ženou svého srdce a v neděli půjde vyšetřovatel Will Graham po bestiálním vrahovi, který je v kontaktu s proslulým a nebezpečným Hannibalem Lecterem.

 

Sobota 30.6.

20:00 - Pohádky na dobrou noc 

Adam Sandler musí na nějaký čas hlídat děti své sestry. Vypráví jim pohádky na dobrou noc, v nichž hraje hlavní roli. A pohádky se záhy stávají skutečností... Americká rodinná komedie (2008). Dále hrají K. Russellová, G. Pearce, R. Brand, R. Griffiths a další. Režie A. Shankman (96 min) (Premiéra)

 

22:15 - 40 let panic 

Poněkud zastydlého Andyho si vezmou do parády kolegové z práce a uspořádají pro něj intenzivní kurz balení žen. Plachý chlapík se dokonce seznámí se sympatickou Trish. Zkuste ale holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, natož ve čtyřiceti... Americká romantická komedie (2005). Hrají S. Carell, C. Keenerová, P. Rudd a další. Režie J. Apatow (127 min)

 

Neděle 1.7.

20:00 - Deník princezny 2: Královské povinnosti 

Princezna Mia (Anne Hathawayová) se má stát královnou. Ale aby se tak stalo, musí si do třiceti dnů najít manžela. Podaří se jí za tak krátkou dobu najít pravou lásku? Americká romantická komedie (2004). Dále hrají H. Matarazzová, J. Rhys-Davies, Ch. Pine a další. Režie G. Marshall (109 min) (Premiéra)

 

22:20 - Červený drak  

Bývalý vyšetřovatel Will Graham (Edward Norton) je požádán o pomoc při vyšetřování případu vyvraždění dvou rodin. V pátrání po bestiálním vrahovi mu nedokáže lépe pomoci nikdo jiný než Hannibal Lecter (Anthony Hopkins), který si odpykává svůj doživotní trest za zdmi jednoho z nejstřeženějších vězení v zemi... Americký thriller (2002). Dále hrají R. Fiennes, H. Keitel, E. Watsonová a další. Režie B. Ratner (120 min)

reklama