Prima kino - Řetězová reakce filmové podívané

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Prima kino vás opět zve na víkendové filmy. Páteční má název Hra a multimilionáři Michaelu Douglasovi v něm půjde o život. I sobotní večer přinese napínavé snímky. Nejdříve bude Matt Damon jako agent Jason Bourne znovu usilovně pátrat po tom, čím byl a co dělal v minulosti.

Hned po Bourneovu zápasu s pamětí budete moci sledovat vzrušující starověký příběh Král Škorpion. V neděli sice trochu zvolníme americkou komedií Baba na zabití, ale hned po ní bude opět pěkně horko. Tentokrát budou do nebezpečně rozehrané partie spojené se zneužitím převratného vynálezu vtaženi mladí vědci Keanu Reeves a Rachel Weiszová.

 

Pátek 12.8.

23:20 - Hra  

Multimilionář Michael Douglas dostane od svého bratra k narozeninám neobyčejný dárek – účast ve hře jisté společnosti. Po absolvování náročných testů a podepsání smlouvy však začíná být ohrožen nejen jeho majetek a postavení, ale i život...  Americký thriller (1997). Dále hrají S. Penn, D. Ungerová, J. Rebhorn, P. Donat, C. Bakerová a další. Režie D. Fincher (124 min)                                                                       

 

 

Sobota 13.8.

20:00 - Bourneovo ultimátum  

Elitní tajný agent Matt Damon, který se vynořil z vln moře a neměl sebemenší tušení, kdo je, se rozhodl definitivně dohnat svou minulost. Jeho bývalí zaměstnavatelé však usilují o to, aby si naopak na nic nevzpomněl. A neváhají zapojit nejen nájemné vrahy, ale snad i všechny ozbrojené americké složky... Americký akční thriller (2007). Dále hrají J. Stielsová, S. Glenn,  D. Strathairn a další. Režie P. Greengrass (111 min) (Premiéra)            

 

22:30 - Král Škorpion    

Barbarská horda plení starověké říše. V jejím čele stojí nejsilnější bojovník, bezohledný Memnon. Jen několik rodových kmenů nalezne odvahu zastoupit mu cestu k trůnu. Do jejich čela se postaví hrdinný válečník, který touží pomstít smrt svého bratra a zastavit prolévání krve... Americko-belgicko-německý film (2002). Hrají The Rock, S. Brand, K. Huová a další. Režie Ch. Russell (88 min)                                                            

 

 

Nedělě 14.8.

20:00 - Baba na zabití   

Zamilovaní Ben Stiller a Drew Barrymoreová konečně našli byt svých snů. Má to však malý háček – starou ženu, která bydlí nad nimi... Americko-německá černá komedie (2003). Dále hrají E. Essellová, J. Remar a další. Režie D. DeVito (86 min) (Premiéra)                                                                 

 

22:05 - Řetězová reakce   

Mladí vědci Keanu Reeves a Rachel Weiszová jsou neprávem obviněni z vraždy nadřízeného, s nímž pracovali na převratném vynálezu. Musejí utíkat nejen před muži zákona, ale i bojovat s nebezpečnými zločinci... Americký akční film (1996). Dále hrají M. Freeman, F. Ward, K. Dunn, B. Cox a další. Režie A. Davis (103 min)

reklama