Prima kino - Rychlé a zběsilé filmy

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

O tomto víkendu nasadí filmy Prima kina opravdu trochu zběsilé tempo. Už v pátek se můžete těšit na svižnou komedii Zakázané ovoce s hvězdami, jako jsou George Clooney a Jennifer Lopezová. Sobotní večer vrhne do atmosféry plné napětí thriller Náhradníci.

Bruce Willis v něm bude v budoucnosti plné robotických náhradníků lidí vyšetřovat vraždu. Nakonec se můžete v neděli z nabídky Prima kina těšit na čtvrté akční pokračování úspěšných filmů s Vinem Dieselem s názvem Rychlí a zběsilí.    

 

 

Pátek 23.11.

23:15 - Zakázané ovoce   

Čtyřicetiletý George Clooney tráví nejvíce času vylupováním bank. Občas ho ale chytnou, a tak by se měl připravit na pár let strávených ve vězení. Co když se však zamiluje? Americká kriminální komedie (1998). Dále hrají J. Lopezová, D. Farina, M. Keaton a další. Režie S. Soderbergh (118 min)

 

 

Sobota 24.11.

20:00 - Náhradníci     

Děj filmu se odehrává v daleké budoucnosti, kdy lidé přestali vycházet z domu. Svůj život žijí prostřednictvím náhradníků, robotů, kteří jsou jejich bezchybnými kopiemi a kteří budují dokonalý svět. Idylku však naruší vražda, jejíž temné pozadí musí rozkrýt agent Bruce Willis... Americký thriller (2009). Dále hrají R. Mitchellová, R. Pikeová, V. Rhames a další. Režie J. Mostow (90 min) (Premiéra)

 

 

22:15 - Rychlí a zběsilí   

Dominic Torreto v podání Vina Diesela se ukrývá v Dominikánské republice. Brian O´Connor se naproti tomu snaží odhalit gang, který do USA pašuje drogy, a proniká do něj jako jeden z řidičů. Stejný nápad má však i Torreto. Jak dopadne závod těchto dvou legendárních jezdců? Čtvrtý díl slavné americké akční série (2009). Dále hrají P. Walker, M. Rodriguezová, J. Brewsterová a další. Režie J. Lin (103 min) (Premiéra)

reklama