Prima kino – Seznamte se s prima filmy na víkend

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

I o tomto předvánočním víkendu vás v Prima kině čeká bohatá nadílka kvalitních filmů. Pátek se ponese nejprve v romantickém duchu, neboť se ve filmu Milý Johne budete moci nechat unášet peripetiemi láskyplného vztahu studentky Savannah a mladého vojáka Johna.

Při sledování válečného filmu Tenká červená linie budete svědky jedné z nejkrutějších bitev druhé světové války – dobývání ostrova Guadalcanal. V sobotu se od kruté dějinné události přeneseme do tajemného světa příběhů Twilight ságy. Tentokrát se připravte na velmi riskantní Zatmění. A aby ani před půlnocí nebyla o napětí nouze, zveme vás ke sledování dalšího válečného filmu s názvem Mariňák. Zelenáč Jake Gyllenhaal se pokusí přežít pobyt v nebezpečně rozbouřeném Iráku nedávných let. O nedělní noci se pak pojďte s námi vrátit o několik let zpět k neobvyklému snímku Seznamte se, Joe Black. Brad Pitt a Anthony Hopkins rozehrají nerovnou hru člověka se Smrtí, kterou zcela nečekaně ovlivní láska.

 

 

Pátek 14.12.

20:00 - Milý Johne   

Náhoda svede dohromady mladého Johna, který slouží ve speciální jednotce na Blízkém východě, a idealistickou studentku Savannah. Během dvou týdnů se sblíží natolik, že Johnův odchod zpět na základnu bude první, bohužel však ne poslední velkou zkouškou jejich vztahu... Americký romantický film (2010). Hrají Ch. Tatum, A. Seyfriedová, R. Jenkins a další. Režie L. Hallström (104 min) (Premiéra)

 

23:25 - Tenká červená linie 

Dobytí ostrova Guadalcanal může ve vývoji bojů v Tichomoří znamenat zásadní zlom. Při vylodění vojáci americké námořní pěchoty ještě netuší, že se stanou účastníky jedné z nejkrutějších bitev druhé světové války... Americký válečný film (1998). Hrají S. Penn, G. Clooney, W. Harrelson, N. Nolte, J. Travolta a další. Režie T. Malick (164 min)

 

 

Sobota 15.12.

20:00 - Twilight sága: Zatmění   

Edward s Bellou jsou opět šťastně spolu a vše se pomalu vrací do starých kolejí. Bellinu radost kazí jen to, že se s ní nejlepší přítel Jacob odmítá bavit. Edwarda zase děsí Viktorie, která prahne po pomstě a krvi jeho životní lásky. A v nedalekém Seattlu začnou záhadně mizet lidé... Americký film (2010). Hrají R. Pattinson, K. Stewartová, T. Lautner a další. Režie D. Slade (119 min) (Premiéra)

 

22:50 - Mariňák   

Zelenáč Jake Gyllenhaal chtěl pouze pokračovat v rodinné vojenské tradici. Netušil, že ho tato touha vyhodí s puškou v ruce a batohem na zádech uprostřed nekonečné arabské pouště tváří v tvář vražednému horku a nepřátelským iráckým vojákům... Americký válečný film (2005). Dále hrají S. MacDonald, K. Foster, P. Sarsgaard a další. Režie S. Mendes (118 min)

 

 

Neděle 16.12.

22:15 - Seznamte se, Joe Black 

Mediální magnát Anthony Hopkins si užívá života plnými doušky. Ale i pro něho si jednoho dne přijde Smrt. Nakonec spolu uzavřou dohodu o časovém odkladu za určitých podmínek... Americký film (1998). Dále hrají B. Pitt, C. Forlaniová, J. Weber a další. Režie M. Brest (173 min)

reklama