Prima kino - Smrtící bitvy o život

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Úsilí uchovat si to nejcennější – život - dovede filmové hrdiny v nabídce Prima kina na tento víkend až k smrtícím bitvám. Už v pátek budou američtí vojáci vystaveni vysilujícímu boji při slavném dobývání ostrova Guadalcanal během 2. světové války.

V sobotu se v pokračování filmu Agent bez minulosti vydáme s Jasonem Bourneem do zápasů s vlastní pamětí a minulým životem. Po filmu Bournův mýtus bude Johnny Depp vyšetřovat brutální vraždy prostitutek v Londýně předminulého století. Nedělní večer pak přinese případ dvou mladých dívek, které byly nařčeny v Thajsku z pašování drog a hrozí jim uvěznění až na třicet tři let.

Pátek 5.8.

23:20- Tenká červená linie    

Dobytí ostrova Guadalcanal může znamenat zásadní zlom ve vývoji bojů v Tichomoří. Při vylodění na pláži vojáci americké námořní pěchoty ještě netuší, že se stanou účastníky jedné z nejkrutějších bitev druhé světové války... Americký válečný film (1998). Hrají S. Penn, G. Clooney, W. Harrelson, N. Nolte, J. Travolta a další. Režie T. Malick (164 min)                              

Sobota 6.8.

 

20:00- Bournův mýtus    

Hrdina filmu "Agent bez minulosti" se vrací! Bývalý profesionální zabiják Jason Bourne nadále prchá před svou minulostí, která jej opět dohání... Americko-německý thriller (2004). Hrají M. Damon, F. Potenteová, B. Cox, J. Stilesová. Režie P. Greengrass (104 min)                                               

22:25- Z pekla    

Johnny Depp je pověřen vyšetřováním vraždy prostitutky. Brutálních vražd však přibývá a čím dál více stop vede k Jacku Rozparovači... Americký thriller (2001). Dále hrají H. Grahamová, I. Holm a další. Režie bratři Hughesovi (118 min)                           

Neděle 7.8.

21:40- Téměř bez šance   

Absolventky střední školy jsou při výletu do Thajska obžalovány z pašování drog a uvězněny na třicet tři let. Jejich případu se ujímá právník Hank, který v Thajsku žije... Americký film (1999). Hrají B. Pullman, C. Danesová, D. Lapaine a další. Režie J. Kaplan (97 min)

reklama