Prima kino - Smrtonosné napětí

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Opravdu, akční snímky, které má pro vás Prima kino připravené pro tento víkend jsou naplněny příjemným filmovým napětím. V prvním sobotním večerním snímku – Smrtonosná past – se opět zaskví Bruce Willis.

V následujícím filmu s názvem Spiknutí: Echelon rozpoutají záhadné SMS zprávy akční děj, který tvůrci zasadili i do pražských kulis. V neděli půjde spíš o napětí milostné, neboť v romantickém snímku Šest dní, sedm nocí se vedle sebe na ostrově ocitnou dva dosud neznámí lidé – vytížená redaktorka a samotářský pilot. Po takřka robinsonovském příběhu přijde na řadu Mstitel, akční film, v němž to nebudou mít zlosynové vůbec jednoduché.

 

Sobota 7.4.

20:00 - Smrtonosná past 1 

Newyorský policista Bruce Willis přijel do Los Angeles navštívit  ženu, která je zrovna na vánočním večírku v mrakodrapu. Budovu však obsadí ozbrojení muži, kteří chtějí vyloupit trezor. Plán mají vypracovaný do detailu, ale s čím nepočítali, je právě Bruce Willis... Americký akční film (1988). Dále hrají A. Godunov, A. Rickman a další. Režie J. McTiernan (127 min)

 

22:55 - Spiknutí: Echelon   

Maxovi se do rukou dostane prototyp mobilního telefonu, na který mu chodí podivné SMS předpovídající budoucnost; a dokonce mu přikazují, co má dělat. Další taková zpráva ho směruje do pražského kasina, kde vyhrává velké sumy. Tam si ho všimne šéf ochranky, který chce přijít na to, kdo jeho šéfovi krade peníze. Případ je ale složitější, než se zpočátku zdá, a všichni chtějí najít autora záhadných zpráv... Americký akční film (2009). Hrají E. Burns, S. West, V. Rhames a další. Režie G. Marcks (101 min) (Premiéra)

 

Neděle 8.4.

21:10 - Šest dní, sedm nocí     

Vytížená redaktorka z New Yorku se na týden utrhla z práce, aby si mohla užít dovolenou snů se snoubencem. Shodou nešťastných okolností se ale ocitá na opuštěném ostrově pouze ve společnosti samotářského pilota... Americký romantický film (1998). Hrají H. Ford, A. Hecheová, D. Schwimmer, J. Obradorsová a další. Režie I. Reitman (98 min) (Premiéra)

 

23:20 - Mstitel 

Neznámý zabiják je postrachem podsvětí, neboť se zaměřuje na vraždy gangsterů. Na svobodu je propuštěn další mafiánský boss, což je nová výzva pro "mstitele"... Australsko-americký akční film (1989). Hrají D. Lundgren, L. Gossett jr., J. Krabbe  a další. Režie M. Goldblatt (86 min)

 

reklama