Prima kino - Superhrdinné Prima kino

Prima kino - zastupce Foto: Prima kino - zastupceFoto: Prima

Název zní sice trochu nadneseně, ale pokud se i vy vydáte s Prima kinem v pátek večer do Školy superhrdinů, můžete se poučit, jak se jimi také stát. Před půlnocí se pak budete moci přidat k jiným hrdinům, těm sportovním, kterým učaroval led, puk a hokejka. Hrát hokej vás pozve slavný Russell Crowe.

Sobota bude rovněž plná pohybu. Nejdříve tanečního v pokračování filmového hitu Lat´s Dance a následně v rámci dech beroucích soubojů Vina Diesela ve snímku Osamělý mstitel. Večer na konci týdne naplní smíchem komedie s herci jako Jackie Chan (Rytíři ze Šanghaje) a Adam Sandler (Střelený).

Pátek 27.1.

20:00 - Škola superhrdinů

První rok na střední škole je vždycky obtížný. Tím spíš, když nastupujete na střední školu pro superhrdiny, rodiče jsou legendární zachránci světa Velitel a Raketa, ale u vás se zatím neobjevil ani sebemenší náznak nějakých zvláštních schopností... Americká dobrodružná komedie (2005). Hrají K. Russell, K. Prestonová, M. Angarano a další. Režie M. Mitchell (96 min)

23:10 - Mystery, Aljaška  

Russell Crowe žije na Aljašce v zapadlé vesnici jménem Mystery, kde se snad všichni muži rodí už s bruslemi na nohou. Nejdůležitější místní událostí je každotýdenní utkání těch nejlepších. Tedy až do dne, kdy přijde výzva rozdat si to s profesionály z New York Rangers... Americko-kanadská sportovní komedie (1999). Dále hrají H. Azaria, M. McCormacková, B. Reynolds a další. Režie J. Roach (114 min)


Sobota 28.1.

20:00 - Let´s Dance 2  

Andie, která miluje street dance, je přijata na prestižní uměleckou školu. Protože ale začne zanedbávat tréninky své taneční skupiny, kamarádi ji za to vyloučí a vidina účasti na soutěži Streets se rozplyne. Do cesty se jí navíc připlete spolužák Chase... Americký romantický taneční film (2008). Hrají B. Eviganová, R. Hoffman, Ch. Tatum a další. Režie (94 min) (Premiéra)

22:05 - Osamělý mstitel    

Vin Diesel je členem protidrogového oddělení. Když konečně zatkne šéfa drogového kartelu, chce si užívat volna se svou ženou. V noci jsou však napadeni a jeho manželka zabita. Vin je odhodlán vrahy najít za každou cenu... Americko-německý akční thriller (2003). Dále hrají L. Tate, T. Olyphant, J. Obradorsová a další. Režie F. Gary Gray (106 min)


Neděle 29.1.

20:00 - Rytíři ze Šanghaje   

Před zraky Lin je zabit její otec, strážce císařské pečeti. Stopování jeho vraha zavede dívku až do daleké Anglie, kde je však uvězněna. Netrvá dlouho a na pomoc jí přispěchají bratr Jackie Chan se svým požitkářským přítelem Owenem Wilsonem. A bláznivé dobrodružství může začít... Americko-hongkongská dobrodružná komedie (2003). Dále hrají F. Wongová, D. Yen, A. Gillen a další. Režie D. Dobkin (110 min) (Premiéra)

22:25 - Střelený    

Do gangu překupníků kradených aut je nasazen policista Jack, který se tu skamarádí se zlodějíčkem Archiem. Jejich přátelství přežije úplně všechno – i občasnou střelbu jednoho na druhého... Americká akční komedie (1996). Hrají A. Sandler, D. Wayans, J. Farentino, K. Wilsonová, J. Caan a další. Režie E. Dickerson (81 min)

reklama